Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ingyenesen használható edzős...

Ingyenesen használható edzős appokról vélemény?

Figyelt kérdés

Ez alatt olyanokra gondolok,mint a 30 napos fitnessz kihívás vagy a fogyás 30 nap alatt alkalmazások.

Hasznosak is valamire vagy kukába való az összes?



2022. jún. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes egy baromság, amiben valami "kihívás" a lényeg. Vagy megvan, hogy hány napod van valamire.


Én amit használok az egy ingyenes tracker app. A használt súlyokat, ismétléseket jegyzem fel benne / gyakorlat. Számomra könnyebbé teszi a progresszió megvalósulását.

2022. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Kukába való az összes. Egyénre szabott, progresszív súlyzós edzésterv kell, ha ténylegesen fejlődni akarsz, mellette pedig egy célnak megfelelő étrend. Lehet persze hülyét csinálni magadból telefonos kihívás alkalmazásokkal, meg Nők Lapjás divatdiétákkal, csak akkor nem kell csodálkozni, hogy sosem jutsz el A-ból B-be.
2022. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha radikálisan változtatni akarsz a kinézeteden ahhoz életmódváltás kell, több év tudatos edzés és táplálkozás. Lehet edzegetni appok alapján de sok eredménye nem lesz.
2022. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából csak érdekelt, hogy mennyire hasznosak, én nem terveztem használni őket.
2022. jún. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!