Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés közben hol tartjátok a...

Edzés közben hol tartjátok a telefont?

Figyelt kérdés

Holnaptól elkezdek edzeni teremben..na már most a telómmal, a szekrény kulcsával mit kezdjek? Ti hol tartjátok őket edzés közben?

Zenét nem akarok a telefonomon hallgatni, a kezemben sem...csak így meg nem tudom hova tegyem.



2022. jún. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az öltözőszekrényben hagyom, természetesen. Ugyanis edzeni megyek, nem telefonozni. Zene meg úgyis szól. A kulcsot vagy zsebrevágom, vagy csak leteszem a vitem mellé.
2022. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
*vizem
2022. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Otthon hagyom.
2022. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Otthon.
2022. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az öltözőszekrény nem a legbiztonságosabb, illetve én sem telefonozni megyek, de attól még az időt nézem és attól, hogy edzek, én ugyanúgy mobilon elérhető vagyok.

Otthon nem hagyom, a mai világban alap szerintem, hogy az embereknél van a telefon, bármi történhet is, ráadásul akinek tömegközlekedéssel kell utaznia, annak elég uncsi az út telefon nélkül, csak azért, mert edzeni megy.

2022. jún. 27. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

"Otthon nem hagyom, a mai világban alap szerintem, hogy az embereknél van a telefon"


Te kérdezted, hova rakom, leírtam a 3-as hozzászólásban. Nem azt írtam, hogy neked otthon kell hagyni.

2022. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok, olyan termet még nem láttam, ahol ne lett volna falióra. A tömegközlekedést meg igazán ki lehet bírni telefon nélkül. Ha mégis annyira unatkozol, olvass.
2022. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem véletlen vannak így lepontozva a válaszok...de kösz...
2022. jún. 30. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

"Hát nem véletlen vannak így lepontozva a válaszok"


De legalább a kérdés rendkívül színvonalasra sikerült.

2022. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!