Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kenjutsut szeretnék tanulni...

Kenjutsut szeretnék tanulni szeptembertől, de az edzések tavaly 21-kor értek véget, ami a szüleim szerint már túl késő iskolaidőben... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, csak abban bízok, hogy ebben az évben már előbb lesz vége meg abban, hogy valahogy meggyőzöm őket ( még sok időm van ;))

2022. júl. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni máshová, ahol korábban van vége az edzésnek?
2022. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem hogy van e a közelemben, de sajnos mást nagyon nem találtam... De ha nem tudok más időpontot kérni az edzőtől úgy gondoltam visszamegyek aikidora, mert hasonló a két harcművészet ( nyílván nem abban hogy mivel "űzik", de nekem azt mondták, hogy hasonlóak a technikák ).
2022. júl. 2. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát így szinte megválaszoltam a kérdésem (sok időm van így nyáron :)). Azért köszönöm a válaszodat!
2022. júl. 2. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha érdekel a kardvívás és esetleg a kenjutsu nem jön össze, akkor nézz utána a HEMA-nak, talán az is van a közeledben. Nyilván az európai és nem japán. De ha maga a kardvívás érdekes számodra, akkor az is tetszene. Később meg majd tanulsz kenjutsut, az sose baj, ha több kardot tudsz használni. :D
2022. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!