Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kivettek engem a honvéd...

Kivettek engem a honvéd sportlovardából,és most lesz még egy esélyem.és ha sikerül másodszor is a próba,akkor futószárral kezdek?(mert amúgy én már nem futószáras voltam!)

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Futószárral folytatom,amikor egyébként már nem futószáras voltam,csak kivettek!
Nem futószárral,hanem kantárral!
3 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2022. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek fogalmazd meg újra a kérdést, hogy érthető legyen. Ha ennyit nem tudsz megtenni, akkor csakis futószár.
2022. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt most érthetően is kérlek. Honnan vettek ki, ki vett ki, most akkor hova jársz? Mi van?
2022. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány éves vagy. 12 elmúltál már?
2022. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%

Ha a pasarétire gondolsz, akkor a lovasok.hu-n ott vannak a lovardák között, keress rá, minden infót megtalálsz a szolgáltatásaikról. De kimásolom neked a releváns részt, ha azzal segítek:


A kifejezetten futószárra jelentkezőkön kívül minden új lovasunk egy rövid, pár perces szintfelmérőn vesz részt. Szintfelmérésre előzetes bejelentkezés alapján (lásd: Kapcsolat) általában a csoportos lovasoktatások ideje (lásd: Csoportos lovas-oktatás időbeosztása) alatt vagy után van lehetőség, hétfőtől szombatig.


A szintfelmérőt követően a lovasnak egyeztetnie kell az oktatóval a lehetséges időpontokat.

2022. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Érthetőbben egy kicsit
2022. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kivettek?

Kimaradt pár hónap? Ha hozzám is nagyobb (hónapok) kihagyás után jön vissza lovas, akkor én is futószáron nézem meg előbb, hogy mennyire esett szét az ülése, esetleg vissza kell erősíteni. Ilyenkor inkább visszateszem futószár rá pár alkalomra, míg újra felveszi a fonalat.

2022. júl. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
De egy lovardából miért tesznek ki valakit? Elvileg ebből élnek, fizető vendéget miért tennének ki?
2022. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ide böfögnél valamit? Mi az, hogy "kivettek "? Annyi, amit már írtak, hogy egy ideig nem jártál, pl fél évig? Most pedig újra kezded? Attól függ, hogy futószáron maradsz e, hogy hogyan megy jelenleg.
2022. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, ki volt a "kivettek" oka? A fogalmazásból az gyanítható, hogy a szülei valami miatt nem adtak rá pénzt. De ez is tökmindegy. Pláne, mert a kérdést megválaszolta #5. Őt kéne az államnak támogatni gyerekvállalásban, mert ő érti a lényeget. :)
2022. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!