Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 súlyzós edzés és...

Heti 3 súlyzós edzés és mellette 2 nap kocogás/futás soknak számít 1 héten?

Figyelt kérdés

Heti 3x mennék el edzőterembe edzeni. 1-1 izomcsoportra dolgoznék 1 nap. Emellett másik napokon ha nem edzek eljárnék futni is, kis cardio edzés se árt. Inkább futok a szabadban mint a gépeken. Vagy edzés sok lenne a testemnek hogy kimenjek futni?

Nem edzek hatalmas súlyokkal, de próbálom a határokat feszíteni, de annyira hogy 8-10 ismétlés menjen 1-1 sorozatból.


Van egy kis felesleg rajtam és azt szeretném ledolgozni. 178/80 vagyok. A hasamra jön persze a legtöbb zsírréteg. De most úgy a felsőtestem elég nagynak tűnik a vékony lábaim mellett.


29/F



2022. aug. 7. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideális, csináld nyugodtan.
2022. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó így, bírod csinálni, tudsz regenerálódni, nem fáj semmi, nem vagy krónkusan fáradt, akkor nyomjad, hajrá! A konditermi edzésterved, miszerint "minden nap 1 izomcsoport", az nem túl okos döntés, a fogyás pedig a kalóriadeficiten fog múlni, a konkrét számokon, a konkrét matekon. Ha ezzel tisztában vagy, akkor hajrá, jó sportolást!
2022. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!