Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A harcművészek hogyan edzik...

A harcművészek hogyan edzik az erejüket?

Figyelt kérdés
Szóval hogy mint Pl Bruce Lee is nem az izom növelésre ment hanem az erő és gyorsaság fejlesztésére. Engem most az erő fejlesztése érdekelne, azt hogyan lehet? Ilyen fekvőtámasz, felülés, húzodszkodás hatásos? Olvastam hogy a shaolinok egy nehéz állóhelyzet megtartásával erősítenek, szóval hogyan lehetne nagyobb erőre szert tenni? Vagy fejleszteni ahogy tetszik.A válaszokat előre is köszönöm. Ja és ha valaki tudd a gyorsaság fejlesztésről is azt is megköszönném.

2022. aug. 10. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erőemelésről hallottál már?
2022. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz le egy box vagy thaibox edzésre. Na, pont úgy.
2022. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én lemennék szivesen de nincs hova, itt nálunk nincsen
2022. aug. 10. 23:05
 4/12 A kérdező kommentje:
1-es, az erőemelésről hallottam már, de sosem értettem hogy mire is jó, adnál egy gyorstalpalót?
2022. aug. 10. 23:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erő és az izomzat fejlesztésére, célzottan.
2022. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ez gondolom a törzs izmaira van hatással, meg bicepsz,tricepsz, talán még alkar is, ugye?
2022. aug. 10. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes izmodra hatással van. 😂
2022. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Á, sajnálom 😅
2022. aug. 10. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs új a nap alatt. Amit gyakorolsz, az fog jól menni.


Ha sokát állsz nehéz helyzetet megtartva, akkor egyre jobban fog menni a sok állás nehéz helyzetet megtartva.


Ha egyre nagyobb súlyokat emelgetsz, akkor egyre nagyobb súlyokat fogsz tudni felemelni.


Bruce Lee színész volt, neki a legfontosabb a kinézet volt, ezért a felsőtestén edzett mindenfélét, mellé kőkeményen diétázott, hogy szinte semmi zsír ne legyen rajta.

Ütni nem ütött nagyobbat, mint egy akármelyik 90 kilós boxoló.

2022. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, tehát csak annyi a lényeg hogy csináljam és egy idő után egyre jobban fog menni, köszönöm a választ 9-es, de amugy bruce lee harcművész volt, és azt is olvastam hogy kínábol el kellet menekülnie mert le akarták csukni mivel verekedett az utcán
2022. aug. 11. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!