Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kiszeretnék tanulni egy...

Ha kiszeretnék tanulni egy harcművészeti stílust, Judo vagy kung Fu-t kezdjem el?

Figyelt kérdés

És miért?


10 éve sportolok egyébként, és úgy gondoltam, hogy alapból kiszeretnék tanulni egy harcművészeti formát és érdekel is, hogy milyen hatással lenne az alap sportra amit csinálok, gyakorlatilag a harcművészet mint segédkezés lenne + testmozgás.



2022. aug. 16. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A magyar kung-fu egyesületek kókler, bóvli ökörségek. Mindenképp judo, ha találsz olyan klubot, ahol szóba állnak veled 12 éves kor fölött.
2022. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem hát 21 éves vagyok, de önfejlesztés céljából mennék.... Tehát nem ilyen tömeg picsogos helyre..... Persze ha találok ilyet...
2022. aug. 16. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan, élsportolói célokkal, elkéstél, sajnálom.


Hobbiként, játékból, mind a kettő jó, de ugye teljesen más. Döntsd el, hogy birkózni szeretnél vagy mozgáskoordinaciót javítani formagyakorlatokkal.

2022. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
BJJ nincs a közeledben? Ott szóbaállnak veled, nem úgy, mint judon. A kung-fukról 1-es leírta az igazságot, sajnos, az mindenképpen felejtős. Másik még a box, thaibox, kickbox, ami szóba jöhet ugye.
2022. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
egy karatés barátom tíz év után elment bokszolni, és halálfélelme volt az edzésen. Mivel nem lehet rúgni, s közel jönnek. :-)
2022. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy élsportolói Judos célom van. Azt mondtam harcművészetet lenne jó tanulni.
2022. aug. 16. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Tudsz több, mint egy mondatot is olvasni?
2022. aug. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van kifejezetten kezdő felnőtt edzés, judo ha még aktuális.
2022. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Gondolom no kontakt karate akkor, én kyo mellett edzek taekwondosokkal meg thai boxosokkal is.
2022. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!