Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorival ha megyek, befelé...

Görkorival ha megyek, befelé hajlik a lábam: hogy tudnék egyenesen állni és haladni rajta?

Figyelt kérdés

Valamit nagyon nem jól csinálok: ahogy haladok vele és lököm rajta magam, a lábaim befelé dőlnek nagyon vele, és van amikor már koptatja is a jobb szélét is közben. :/


Másokat amikor nézek, látom hogy ok valahogy egyenesen állnak rajta, én nem tudom mit bénázok hogy így befelé csámpázok rajta.


Ehhez valami tipp, mit csinálok rosszul vagy videót tud esetleg valaki?



2022. aug. 23. 21:40
 1/9 anonim válasza:

Szia

Nem tudom egy- vagy kétsorosat hasznalsz, de több video is van yt-n, hogy kell helyesen állni, menni stb..


Próbálj sokat állni benne kicsit behajlitott terd, de elore fele nezzenek a labaid, ha siman cipoben is igy mész akkor valoszinu azert, ezt nezted mar?


Az is lehet csak tudatalatt felsz az esestol, es igy probalnak a labaid biztonsagot keresni,de ez lekuzdheto( eleg benan fogalmaztam de remelem erted)


Most utazas elott vagyok es sok a dolog, de ha ramirsz privatban, keresek kesobb neked videokat!

2022. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Egysoros.


Majd meg fogom figyelni, mit csinálok pontosan rosszul, talán nem előrefelé néznek a lábaim és nem egyenese vagyok rajta, nem tudom.. De ki is koptatom így az oldalát a betonon miközben megyek, mert befelé dől a kori/lábam, nem egyenesen vagyok rajta, ahogy haladok.


Nézek majd videókat, köszi a gyors tippet azért!

2022. aug. 24. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek befelé dől mert terpeszt
2022. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kerekek belső oldala mindenkinél jobban kopik, ezért kell forgatni
2022. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem maga a kori műanyag része is kopik, éri olykor a betont ha gyorsan megyek vele.. nem csak a kerék. :/


Szerintem annnyira nem kene bedőlnie, hogy a kori része is kopjon. De majd nézek videókat.

2022. aug. 25. 20:49
 6/9 anonim válasza:
Akkor válts görkorit, ennyi.
2023. máj. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
/ felesleges, mivel nem a korival van a gond. :D De köszi ;)
2023. máj. 22. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
felvehetnéd ahogy korizol mert nem tudom elképzelni hogy ér le a műanyag
2023. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Velem van a gond, rosszul próbálkoztam. Ahogy néztem videókat, ha jól emlékszem rosszul löktem magam. (nem tudom normálisan leírni, azt tippelem én előrefelé "löktem" el magam, miközben elvileg a videók alapján hátrafelé lököd közben a lábaddal el magad.)


Szóval eléggé bénáztam.. :)

2023. máj. 22. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!