Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni hasról...

Hogyan tudnék leadni hasról pár kgt . Nincs túl sok a hasamon , nem mondanám magam kövérnek az 55 kg 162 cm-el de sokkal több zsir van a hasamon mint 1,5 évvel ezelőtt és szeretnék egy sokkal laposabb esetleg kockás hasat . Esetleg segíteni?

Figyelt kérdés

.. hogy miként érhetném ezt el . Esetleg hozzá értők vagy hasonló alkatúak ?

Edzéstervben esetleg diétában? Édesanyám halála óta kicsit elhagytam magam és szeretném visszanyerni az akkori önmagam külső tekintetében. A válaszokat előre is köszönöm ! 18/L



2022. aug. 29. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Járj el rendszeresen futni, ne egyél össze vissza mindent és szépen lassan elkezd majd csökkenni a testzsírod. A napi bevitt kalóriád ne legyen több a szükségesnél. És a bevitt kalóriákat természetesen egészséges ételekből vidd be Mi ne csokoládéval.

Részvétem, kitartást a továbbiakban.


22F

2022. aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a "mi" véletlen volt.
2022. aug. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a választ . Esetleg tudsz valamit az edzőtermi edzesrol?
2022. aug. 29. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, tudok. Mi érdekelne? :)
2022. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Edzesterv esetleg?
2022. aug. 29. 16:58
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
nekem a hulahopp és a hastánc jött be. has-derék
2022. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 162 cm vagyok, 57-58 kg-mal nézek ki a legjobban, sőt, még 60 környékén is.

Gondolom Te is nagyon vékony vagy.

Nem lehet, hogy, elnézést, de puffadsz inkább? Én sajnos szoktam, gluténre vizsgálnak pár hét múlva.

Esetleg magas testzsír? Nekem undorító, alaktalan vékonyság mellett 30%, pedig főételekhez otthon nem eszem gyorsan felszívódó szénhidrátot, csak éttermekben, menzán, mert ott más nem szokott lenni. :( Rendszeresen sportolok is.


Ennek lenne jó utánamenned.


Esetleg még a testtartás, akár gyógytorna rá. :)

2022. szept. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!