Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem nélkül hogyan lehetne?

Edzőterem nélkül hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

Kalóriabázissal szépen haladnak a kilók lefelé, kb

10 kiló van még hátra, viszont eljött az ideje, hogy mozogjak is valamit. Sajnos nagyon mozgásszegény az életmódom, puha, plötty vagyok, olyan konyhásnéni féle.

Séta, gyaloglás van, de ettől nem leszek tónusosabb.

A rengeteg youtube videó eléggé bőség zavara, viszont szeretek itthoni gyakorlatokat csinálni.

Hogyan kellene összeállítanom az edzéseket, mozgást, ha nincs jelenleg pénz edzőteremre, személyi edzőre, illetve hát, derék panaszokkal küldök. Ami szerintem a mozgásszegény életmódnak tudható be, nincs konkrétan semmi diagnosztizált nyavajám.

Hol kellene kezdenem?

Core izmok edzése, állóképesség javítás? Vannak ehhez kapcsolódó oldalak, videók?



2022. szept. 5. 08:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha számít esetleg 158cm, 65kg vagyok jelenleg, 35 éves nő. Gyerek nincs, tehát a tunyaságom, lustaságom, súlyfeleslegem csakis magamnak köszönhető.
2022. szept. 5. 08:43
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy ha nincs módod személyi edzőre, továbbá nulla érdemi tudásod nincs edzés és sport terén, akkor így nem sok lehetőséged van. Hallgass szakmai podcastokat, nézz edukatív videókat a témában, esetleg olvass tanulmányokat, de ebben az esetben edzői segítség nélkül nem nehéz lesz felépíteni a dolgokat.
2022. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kettes írja. Főleg ha sérülés is van a dologban.

Rengeteg utánajárást igényel az ilyen, youtube videók (dennis burkhardt, sportaholic, johhny v, tari ádám stb) és blog olvasást is.

2022. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2022. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!