Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online sportfogadással kapcsol...

Online sportfogadással kapcsolatban kérnek segítséget?

Figyelt kérdés

Bocsi, nagyon kezdő vagyok még, lehet hülye kérdés vagy én vagyok nyomi.

Szóval fogadtam a magyar győzelemre 4x szorzóval, plusz kombinációban, dupla esélyben még hozzáadtam a magyarok vagy döntetlent 1,8 as szorzóval. Na most mivel megtettem a magyar győzelmet is ugyan azon a szelvényen, akkor ha döntetlen lesz végülis buktam az egészet?

(Unibeten fogadtam)



2022. szept. 25. 23:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Kössz a screent.


Hát nem tudok érdemben hozzászólni.

Kezdőként én is meglepődtem, hogy ez mi, de ha engedte? Akkor?


Remélem bejön, mert ugyebár a magyaroknak szurkolunk! :)


Unibet egyébként hogyan működik?

Regisztráni kell rá bankszámlával, és onnan pénzt küldeni?

Meg ezek után kell adózni? Vagy az a Bet?


Még tippmixelek csak.

De gondolkozok az Unibeten.

2022. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Az unibet engedei ratenni az olyanokat a fogadaespitore amik fedik egymast. Nincs ertelme de engedi. Pl megteszed a btts(both team to score)akkor nincs ertelme az over1,5golt is ratenni, mert a btts min 2golt jelent. Rateheted, de nem ad extra oddsot.


Utolsonak


Az unibetre mint mindenhova valodi adatokkal kell regelni ( kesobb ezeket igazolni kell szemlyivel lakcim igazoloval es a befizetesre hasznalt eszközöd igazolasaval)

Befizetni lehet bankkartyaval, skrillel,netellerrel es még nehany modon, kifizetni oda fognak amivel utoljara befizettel.


Ha kell segitseg irjal privatban, elnavigallak es akkor a kezdo bonuszon kivul kaphatunk referral bonuszt is.

2022. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Többet nem szabad fogadni... :D
2022. szept. 26. 22:53
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

Buktuk.


De én 210Ftot, te 30k-t.

Erre mondjuk nem gondoltam :D

2022. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igen bosszantott kicsit, de az összképet nézve nem nagy baj. Tettem ellenfogadást is szóval nem buktam 30k-t.

Angolok ellen hoztak nekem 4k-ból 70k-t a fiúk :) összességében plusszos is a "karrierem", de ezzel befejeztem amíg nem függök rá a szerencsejátékra.

2022. szept. 26. 23:17
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Mennyi idős vagy?


Előző vagyok.Akár privátban.


Én is tettem ellenfogadásokat a "karrierem" elején, de rájöttem, hogy úgy kb. a pénzemnél vagyok.

2022. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Adjatok csak egymásnak tanácsot barmok😂😂bukjatok csak minél többet😂😂látom már jó úton haladtok😂ugye itt emberek beszélgetnek😂
2022. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

#17?


Na mivan megint megjelentél?


Hallod, az én kérdéseimnél is láttalak már.


Igaz, van épitője is a kommentárjsidnak,már ha ezek azok... részben.


De ha olyan pro vagy te, mutasd meg privátban mennyit tettél és mire.

Mégcsak a csapatokat sem kérem!


Tőlem nem fog továbbkerülni, ne aggódj.


Takarhatsz azonosítót, odds-t is ha gondolod.


-Jaaa, hogy nem fogok kapni semmit mi? :D

2022. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért,mert van eszem,és én nem rakok semmit,mert így is úgy is veszteséges leszel. Elég csak megnézni,hogy pl valaki kirakott egy kérdést pl hogy mi várható a fradi-shamrock ellen,és az a sok okos sportfogadó aki itt engem hülyéz le,kb olyan messze járt a végeredménytől,mint makó jeruzsálemtől. Az összes azt írta,hogy döntetlen,meg nagyon szoros meccs lesz,osztották mondatokon keresztül a f*szságot,és egyik sem találta el. Erről van itt szó. Az összes agyhalott amelyik itt válaszolgat mínuszban van,csak itt nagy a pofájuk,közben meg a gyárban melóznak 250-ért
2022. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
Ti csak a megváltást várjátok a tippmixtől,hogy majd ezzel kitörtök a szegénységből,de elárulom,hogy ezzel csak még mélyebbre süllyedtek… nyugodtan adjàtok egymásnak a tanàcsot,én meg jól elröhögök rajtatok😂😂
2022. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!