Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online sportfogadással kapcsol...

Online sportfogadással kapcsolatban kérnek segítséget?

Figyelt kérdés

Bocsi, nagyon kezdő vagyok még, lehet hülye kérdés vagy én vagyok nyomi.

Szóval fogadtam a magyar győzelemre 4x szorzóval, plusz kombinációban, dupla esélyben még hozzáadtam a magyarok vagy döntetlent 1,8 as szorzóval. Na most mivel megtettem a magyar győzelmet is ugyan azon a szelvényen, akkor ha döntetlen lesz végülis buktam az egészet?

(Unibeten fogadtam)



2022. szept. 25. 23:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

#18as vagyok.


Ha nem játszol, akkor meg minek osztod az embereket ILYEN stílusban?


Szerintem nagyon sokan tisztában vannak azzal -függőket leszámítva, de azok is ha mélyponton vannak, elgondolkonak. Láttam már ilyen kérdést is - hogy nem nem megélhetés ez. Pesze van aki sokat nyer, meg meg is él, de a legtöbben csak játszanak, ésszel, vagy kevésbé ésszel.


Én pl a tippmix miatt szerettem meg a focit pl. És nem, nincsennek illuzióim. Meg én olyan tétekben játszok, amiket ha bukok is (lásd 210Ft -bár az kötésben volt 5 meccsel-) amivel mégiscsak pluszban vagyok.


Az olasz magyar meg szerintem elsősorban érzelmi döntés volt, aki MO.-ra vagy MO. vagy döntetlenre rakott.


Az, meg hogy ki mit, hol dolgozik, magánügy.


Lenézik a gyári dolgozókat, tisztában vagyok vele. De te/ mások akik lenézik őket 2 dologgal, ha nem 3 dologgal kell tisztában lenni;


1. Minden meló meló.

2. Gyárban nem csak- az amúgy valóban létező - "aljanép" dolgozik.

3. Sok gyár nehogy jobban fizessen, mint - sajnos- a szellemi vagy segítői, kórházi stb munkahelyek. - Viszont ez is messzirevezető kérdés mennyire vagyunk kitéve a multiknak. Ez azonban a Tippmixtől messzire vezető kérdés. Nem is mennék bele.

2022. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%

A TippMix-et lehet ésszel és nélkül csinálni.

Én a mostani meccsen nyertem picit több mint 12 000 Ft-ot, ehhez kockáztattam 3000-et. Ha az egy elment is bejött volna, akkor közel 100 000 lett volna a nyermény. Ha bukom a 3-at az sem gond, játszottam egy jót. ( Flippermúzeumba 4200 a belépő de nem oda mentem, hanem itthon szurkoltam.) Így viszont örülök a kis pénzecskémnek.


Én F1 futamokra szoktam fogadni, alkalmankét 10 - 15 000 értékben. Imolával nyertem 240 000-et, így ha semmi más nem jött volna be eddig, vagy nem jön be a még hátralévő futamokon, akkor is nullszaldós az évadom, és majd' egy évig remekül szórakoztam. ( De, egyébként bejöttek kisebb nagyobb nyeremények, szinte az összes versenyhétvége minimum nullás, de van pár ahol ha nem 240 000-es, de pár tízezres nyeremények voltak.

2022. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Ennek a 18-nak vajon hány tízmilliónyi szelvény kell még, hogy elhiggye, meg lehet élni elég jól a sportfogadásból? :D
2022. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
43%
19-nek, bocs.
2022. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!