Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendesen látszódó kockás...

Rendesen látszódó kockás hasat edzés nélkül, csak fogyással is el lehet érni? (férfi)

Figyelt kérdés
Ilyet: [link]

2022. okt. 1. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem úgy van kockahasam, hogy soha életemben nem edzettem rá kifejezetten.

Erre nyilván nem vagyok büszke, de tény.


A kockahas elsődlegesen nem edzéstől függ, hanem a testzsír%-tól. Általában olyan 12-15% környékén már mindenkinek szépen látszanak a kockái, 10% alatti testzsírt naturálban te úgysem fogsz tudni megtartani.

A kérdésre visszatérve igen, elérhető szép has edzés nélkül, azonban nem árt edzeni rá, nyilvánvalóan szebbek és nagyobbak lesznek a kockáid.

A többi mind genetika kérdése.

2022. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Az sem árt, ha van minek látszódnia. Szerintem edzés nélkül értelmetlen, én életem nagy részét 10% alatti testzsírral éltem (voltam szűrésen, nem otthoni mérleg alapján mondom) és attól még nem néztem ki jól, csak rohadt vékony voltam. Persze látszódtak a kockák és oldalt a csíkok, de az összkép nem volt jó, különben nem kérdezgették volna az emberek, hogy anorexiás vagyok-e.
2022. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A "kockás has"-at az izmok adják. Ha nincs izom, akkor az nem kockás has, hanem kilátszik a bordája-girhes anorexiás majom.
2022. okt. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy meg kit érdekel a kockahas? :-D Még anno a 90-es évek tájékán volt ez a hülység trenden.
2022. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyszer is hajas voltal,sose lesz ilyen szexi kepen lathato kockahasad. Bocs. Kar elkezdened.


Aki igy nezvki,mint a kepen,az gyerekkora ota sportol es ugy eszik.

2022. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kockahas is izomból van, ha nincs edzve, akkor nem látszik a formája
2022. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!