Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenkinek fáj a lúdtalp?

Mindenkinek fáj a lúdtalp?

Figyelt kérdés
Van lúdtalpbetétem, de már kevés járás után is fáj a lábam, sokszor a derekam is.

2022. okt. 18. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha semmi gondom nem volt vele, betétem sincs, gyerekkorom óta minden orvos mindig elmondta, hogy hogy fogom bánni, ez fog fájni miatta az fog fájni… lassan 50vagyok de soha nem fájt miatta semmim.
2022. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, csak akinek lúdtalpa van
2022. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fájt soha.
2022. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos, én lúdtalp miatt hagytam abba a kosarazást. Nagyon sokat fájt a lábam, plusz rendszeres vízhólyagok a talpamon és bőrkeményedések.
2022. okt. 29. 00:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A bőrkeményedéseket meg kellett tanuljam levágni magamnak megfelelően ha nagyon megvastagszik 1-1helyen akkor az nyomja a labam, amiatt hülyèn tartom a lábfejem, amiatt fáj a talpam, lábszáram, de csípőm is, de ha kordában tartom a bőrkemènyedést azon a ponton, akkor semmi bajom.
2022. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#1 Nekem is ezt mondták ezért volt elsőtől lúdtalpbetétem és jártam gyógytesire még egyetem alatt is. Később már a Scheuermannom miatt is kellett járni plusz hozzájött a gyógyúszás. Ehhez képest fáj a lábam, a lúdtalp romlott, bütyköm lett. Kb egy idősek vagyunk és ha figyelek a járásomra egy kicsit akkor is sántítok.
2022. okt. 29. 06:09
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 Te a bőrkeményedéseidet, hogy kezeled?

Még felsős koromban kosaraztam pár évet intenzíven és az első edzőtábor után voltam először pedikűrösnél annyi bőrkeményedés vízhólyag plusz tyúkszemeim lettek. Kisebb nagyobb kihagyásokkal azóta járok.

2022. okt. 29. 06:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem pedikűröshöz, ellestem a technikàt, beszereztem a szerszàmokat ès megtanultam magamnak megcsinàlni, +mivel érzem is amit csinàlok, sokmindennel mehetek mélyebbre is mint egy pedikűrös merne...

Nem mondom, hogy párszor nem vágtam meg magam, mert de, de az utóbbi 3-4évben már egyáltalán nem, 6éve csinálom magamnak.

2022. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Nekem az első annyira jó élmény volt. Akkor eldöntöttem, hogy én is megtanulom, de mint szakmát és pedikűrös leszek. Még nem lettem, de még mindig szívesen csinálnám. Magamnak viszont jobb érzés pedikűrösnél.
2022. okt. 30. 09:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a hajamat is magamnak vágom már 14éves korom óta, én jobban szeretek minden ilyen testápolásos dolgot magamnak csinálni.
2022. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!