Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi segített neked lefogyni?

Mi segített neked lefogyni?

Figyelt kérdés

A kajám rendben van,időszakonként sportolok is de néha el lustulok.

Diába eszem egészségesen én valahogy így sem fogyok.És nem kajálom túlagam egészséges kajákból sem.Ésnneeknnem 1-2 kg ugrál hanem 4-5 valamikor kevesebb valamikor tobb es ez igy megy évek óta nem haladok.Egyszer váltottam egy nagyot akkor lement 14 kg azota volt,hogy lejebb ment vissza jött pár kiló de ennyi.Nem mozdul tovább.Kicsit kiábrándító, hogy én bármit csinálok nem fogyok le,pedig ilyen nincs.Még edzőm is volt,kiadtam egy csomó pénzt heti 3-4 alkalommal és kicsit tonusosabb lettem 2-3 kg minusz és ennyi.

Tudom az alvás fontos de nekem ez nem rendszeres.Van amikor napokig pár órát majd egyszer kialszom magam de munkám miatt nem tudom megoldani máshogy.

Nem vagyok én nagyon kövér, szerencsére magas vagyok.10-15 kiló mínusszal én már nagyon boldog lennék.

Te, hogy változtattad meg az életed?



2022. nov. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem “egészségesen” evestől fogysz, hanem a megfelelő mennyiségekzől.
2022. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam az elején, hogy nem kajálom túl magam.Nem eszem sokat, többször keveset, már mikor van időm.
2022. nov. 14. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A keveset, meg a többször keveset, az elég egzakt…

Pontos mennyiséget kell tudnod, vagy az egész veszett fejsze nyele.

2022. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belenéztem a tükörbe, szenvedtem attól, hogy egy csomó ruhám nem jó rám, és ez segített. Azt hiszem, ennél nagyobb ösztönző nem kell. Pedig csak 5-6 kiló felesleg volt rajtam. Mégis nagyon rossz volt. Én úgy voltam, hogy még az elején "elkapom" a folyamatot, hogy majd nem 10-20 plusz kilót kellett leadnom.

Az egészséges diéta is lehet túl sok kalória. Érdemes lenne megnézni, hogy mennyit eszel pontosan. És nekem a rendszeres mozgás segített. Előtte semmit se mozogtam már jó ideje, úgyhogy ez elég nagy változás volt. Persze nem kínoztam magam, heti 3 edzés, tehát nem kattantam rá erre, nem ez lett az életem értelme. Ugyanúgy éltem az életem, csak ez is beleépült.

2022. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Pedig ha nem fogysz, az azt jelenti, hogy nem eszel kevesebbet, mint amennyit a szervezeted felhasznál.


Nekem az segített, hogy 18 évesen elköltöztem otthonról, és nem kellett ennem az otthoni zsíros szemetet.

2022. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yazio appot hasznalom, ott figyelem hogy mennyi kcal-t viszek be.
2022. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 23 kilót fogytam fél év alatt. Számoltam a bevitt kalóriákat egy telefonos app segítségével, mellette súlyzós edzést végeztem hogy amennyire lehet ne az izomból hanem a zsírból foggyak.
2022. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!