Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmot építeni hús nélkül is...

Izmot építeni hús nélkül is lehet, nem?

Figyelt kérdés

Vagy fontos az állati hús?

(Nem szoktam húst enni kb sosem)


Viszont eszek yoghurtokat, sajtot stb.


Érdemes lenne csirkét vagy valamit beépíteni az étrendbe?



2022. nov. 24. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Lehet de minek.
2022. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen lehet, rengeteg embernek sikerült már. Én azért eszek csirkét mert könnyű elkészíteni és gyorsan megvan, változatosan lehet ízesíteni. A sajt pl. sokkal drágább, de ugyanolyan értékű fehérje van benne. Azt nézd, hogy te jutsz-e elég fehérjéhez és az alapján dönts el, hogy kell-e neked.
2022. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg VEGÁN testépítö, akik nemhogy HÚST nem fogyasztanak, hanem egyéb állati termékeket (tojás, sajt és egyéb tejtermékek), és mégis fejlödnek izmaik!
2022. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerveted csak aminosavakat lát. Hogy ezeket az aminosavakat te milyen fehérjeforrásból juttatod be, azt nem látja a szervezeted. Vagy szerinted a szervezeted nézi, hogy ez most csirkemellfilé vagy fejtett zöldborsó?
2022. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, mivel például a növényi fehérje is számít.
2022. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.


Tofut, szejtánt, tempeht is lehet enni hús helyett. Én sem eszem húst, de ezek nélkül nehezen tudnám fedezni a fehérjeszükségletem por nélkül.

2022. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehet de nehezebb bevinni mindent plusz figyelni kell h ne vigyel be tul sok zsirt a vega cuccokkal
2022. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mert a húsokban általában nincs zsír... :)
2022. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Mindent lehet máshonnan is... Csak tudod, amíg a ragadozó állat egyszer eszik egy héten, addig a növényevő napi 23 órát állva legel éjjel is, mert a zöldeknek csöppet kevesebb az üzemanyagértéke.
2022. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet,persze.Ha nem ennél tejterméket sem,csak jól összeállított növényi étrended lenne,akkor is tudnál.
2022. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!