Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy az egyik...

Mit csináljak hogy az egyik osztálytársam karatés, és keménykedik velem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle, hogy te biztos karate edzésre jársz? Azt mondják, azt testi és szellemi fegyelmezettségre nevel, de úgy tűnik neked nem jött át a "tananyag"


Ezt vagy valami hasonlót mondanék. Aki komolyan foglalkozik küzdősporttal, azok nem ilyen mingyá ' odab4szok hülyegyerekek. Egy olyan ember, aki valóban karatés nem vergődne mások előtt, hogy fitogtassa mekkora májer. Szóval inkább csak bohóképzőbe jár, meg talán fizeti a tagdíjat.

2022. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyíregyre jártam suliba,kiskorom óta boxoltam,thaiboxoltam.

Bizony ezek mellé rossz gyerek is voltam,néha adtam pár sajtos tejfölös lángost.József 58F kőműves

2022. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Az ilyen nem karatés. Van egy tippem hogy ha komolyan utánanéznél már nem is csinálná. 1-2 hónapig csinálja, abbagya, és úgy csinál mintha milyen jól tudna. Az osztálytársad csak játsza a nagylegényt de komoly tudása biztos hogy nincs.
2022. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Mivel karatésként nem tud verekedni, ezért nincs félnivalód. Esetleg menj el bokszolni pár hónapra és simán le is vered utána.
2022. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem tud verekedni mivel kezdő lehet. A magyar karatésok közül csak az a néhány szerencsés tudnak verekedni aki megfelelő oktatásban részesül, sajnos itt nem sok magas színvonalú klub van...
2023. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a karatésok fegyelmezettek, tisztelettudóak, nem kezdenek el b@sztatni random embereket.
2023. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sopronban a Polacsek Zoli bácsi a legnagyobb arc és szaktudása hatalmas, maga Furkó ezredes tanította Őt, ő meg dr. Szepesi Csenge feketeöves világbajnokot.

Furkó századosal még Én is kezet fogtam!

2023. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!