Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad alá milyen rezgéscsill...

Futópad alá milyen rezgéscsillapító szőnyeget érdemes venni, aminek van értelme?

Figyelt kérdés

Adott egy két szintes családi ház, benne egy futópad. Az elrendezés végett csak a fenti szinten lehet, amivel alapvetően nincs is gond, de azért nyilván jó lenne, ha nem dübögne annyira lefelé, ha valaki fut rajta. Valami értelmes gumiszőnyeget szeretnék vásárolni alá, aminek valóban van rezgéscsillapítása, tehát a cél, hogy lefelé ne döngjön annyira. A legtöbb esetben inkább padlóvédőt találok, az annyira nem lényeg, inkább maga a rezgéscsillapítás.

Van ilyennel valakinek gyakorlati tapasztalata?



2023. jan. 2. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesóméknál egy vastagabb pvc-padló darab van alatta, saját tapasztalatom nincs vele, nem próbáltam azt az ördögtől való masinát...
2023. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mosógép alá gyártanak kb. 1 cm vastagságú gumiszőnyeget. amikor vettem, (2500 Ft volt) A mosógép zaját jól csillapítja, akkor jó lehet egyéb gép alá is. Vegyél belőle annyit, amin elfér a futópad.

Egy ismerősöm azt mondta, hogy homokzsákokat tett alá, és arra egy fém lapot, hogy ne nyomódjon bele a futógép. Azt állítja, hogy jó.

Olyanról is hallottam, aki a homokzsák helyett a legkeményebb fajta, járható hungarocellt használt, szintén fém lemezzel a tetején.

A legelvetemültebb, de legolcsóbb ötlet, aki leselejtezett autó külső gumikat tett alá. Összekötözte őket, hogy ne csússzanak szét és hogy ne legyen olyan csúnya, letakarta pokróccal.

2023. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!