Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos az edzés úgyis ha...

Hatásos az edzés úgyis ha 60perc helyett egyik nap csak 20at bírtam,másik nap 40percet? Rubint Réka videó

Figyelt kérdés
Elkezdtem életmódot váltani,odafigyelek a kajára,stb..minden nap tornázni fogok,tegnap kezdtem,de csalódott vagyok,mert csak 20percet bírtam,ma már 40et..de ígyis hatásos ha nem tudtam végigcsinálni?
2023. jan. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyél előtte, közben, majd utána is egy-egy apdét kakaós csigát. Az majd betölt.
2023. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Elkezdtem életmódot váltani"

Rosszul csinálod. Miért a femina.hu alapján kezdtél bele az életmódváltásba?

"odafigyelek a kajára"

A kérdésed alapján ez mit jelenthet? Gondolok teljes kiörlésű kenyér, lassú felszívódású szénhidrát, meg az egyéb Nők Lapjás bullshit.

"ígyis hatásos ha nem tudtam végigcsinálni?"

Sehogy nem hatásos. Igazi sporttevékenységet és mozgásformát válassz. Hol látod magad pár hónap múlva, vagy pár év múlva? Mit gondolsz, meddig fogod csinálni a céltalan ugrálást igénytelen Rubint Réka videókra? Egyáltalán miért a Testépítés kategóriába írtad ki ezt a kérdést? Nem nézted meg a korábbi kérdéseket, hogy itt nagyjából hol tartunk a Rubint Réka videókhoz képest?

2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyen okosak vagytok,hogy nem vagytok képesek egy egyszerű kérdésre normálisan válaszolni,akkor maradjatok a testépítésnél,nem ide kell írogatni, nulla segítség nélkül! Honnan tudod,minn változtattam? Leírtam? Nem! Foglald le magad,húzogasd a vasat én meg ugrálok Rékára! Kérdés nem ez volt! Értő olvasás!
2023. jan. 5. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Eredetileg ezt a testépítéshez írtad, és én például azt hittem, hogy troll vagy.
2023. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mindennapos torna nem jó ötlet. Az izomzatnak szüksége van a pihenésre, regenerálódásra is. Jobb lenne minden második nap edzeni.

Ne feledkezz meg a fokozatosságról. Első nekifutásra teljesen jó ez a 20 perc. Látod, következő alkalom már 40 perc volt. Pihenj egy napot, aztán menni fog a 60 perc is. Legyél türelmes magaddal.

2023. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!