Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 28 éves vagyok 127kg sajnos...

28 éves vagyok 127kg sajnos nincsen akaraterőm hogy lefogyjak vagy bármilyen fogyókurát végig tudjak csinálni hogyan lehet a leggyorsabban és legjobban fogyni? Akár gyógyszer is lehet csak hatásos legyen és olcsó.

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő nélkül esetleg lefogyhatsz gyógyszerekkel(ami nagyon káros),de után vissza fogod hízni.Első az akaraterő,enélkül nem lesz tartós csak átmeneti a fogyás.
2010. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ez nem ennyi... El kell menni kivizsgálásokra, aztán személyi edző, mert ott MUSZÁJ mozogni, egy étkezési tanácsadó, hasonló dolgok, és pár év. Másként úgyse fog menni.
2010. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kezd el minél többet sportolni (pl. bicikli az könnyű), és szedj szójalecitin kapszulát, valamint egyél kevesebbet, ha nem tudod megtartóztatni magad, akkor nem fog sikerülni.
2010. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
28 éves vagyok 127kg sajnos nincsen akaraterőm hogy lefogyjak - veszett ügy.
2010. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony nem fogsz.
2010. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem veszett ügy csak akarni kell! Nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség. Mozgás és diéta, meg egy kis szűztea kapszula.
2010. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első lépés: fejben eldönteni. Ha már úgy állsz hozzá, hogy nincs akaraterőd, valóban nem megy. Ha azt határozod el, hogy: márpedig lefogyok, és minden - ésszerű - dolgot megteszek érte, menni fog!Fontos a fokozatosság. Egyrészt azért, mert nagy súlytól kell megszabadulnod, másrészt azért, mert eddig teljesen ellentétesen, egészségtelenül éltél, és nem szabad hirtelen váltani, hogy betartható legyen mind rövid,mind hosszútávon.Jó így neked? Nem! Sültgalambot, csodát vársz? Ugyan:) Ki tehet arról és azért, hogy jobban nézz ki? Te!Csakis te!:) Hajrá!
2010. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs akarat erőd, akkor nem is akarsz igazán lefogyni.

Én 16 vagyok, 130 kiló voltam majdnem egy évvel ezelőtt.

most 107 vagyok. Úgy fogytam le (persze természetesen először eldöntöttem) hogy elkezdtem sportolni (konditeremben), az evésre pedig csak annyira kellett odafigyelni hogy semmi nasit nem ettem egész héten. Hétvégén mindig ettem valami finomat, de csak úgy hogy a barátom ott volt és pl egy zacskó csipszet 2en ettünk meg.

Ha vásárolsz, mindig nézd meg a kalória tartalmat. Nem kell feltétlenül a leglightosabbat venni, de azért oda kell figyelni. A cukros üdítőt cseréld vizre, ha kávézol/teázol használj édeskét. (cukorpótló)

És ha tartós eredményt akarsz akkor ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot.

2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sorold fel magadnak, miért is akarsz lefogyni. Ezer ok van, pl könnyebben mozogsz, kevésbé fáradsz ki, kevésbé izzadsz, jobban nézel ki, könnyebb és olcsóbb ruhát találni, jobban elismer a környezeted. Az orvosi hátrányokat 28 évesen még nem érzed, de ne is várd meg, amíg az izületeid annyira tönkremennek, hogy egyik napról a másikra nem tudsz lábra állni, cukorbeteg leszel és naponta kell szúrkálnod magad, na akkor aztán nem ehetsz, amit akarsz, infarktust kapsz a magas vérnyomás és koleszterin miatt. Valóban fejben kell eldönteni, elsőként kihagyni az édességet és kenyeret. Menj orvoshoz, hátha hormonbetegség is van a háttérben.
2010. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj b+!Ne várd,h a sült galamb a szádba repüljön!Fogd magad és napi 1 óra séta szép lazán és se fehér kenyér és se cukor és rendszeres étkezés,ne zabálj azt kész!Ha már jobban megy a mozgás,hajrá gyerünk vhova járni és sportolni!
2010. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!