Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elvégezni egy...

Szeretnék elvégezni egy személyi edző képzést,a Weidernél szeretnék vizsgázni,telített a szakma ez tény,de el lehet helyezkedni szerintetek? Több mint 6 éve csinálom és sok időt fordítok rá,informálódok külföldi oldalakról leginkább... többi lent

Figyelt kérdés
Kicsit tartok attól,hogy nem lesz elég vendégem,bár szerintem 2-3 edzettel is el lehet indulni,mert ha ők szorgalmasak és betartják amit megbeszélünk akkor ők nagyon jó referenciák lehetnének és az csak plusz vendégeket generálna

2023. jan. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm próbálkozott vele, de feladta. Esetleg ha van benned influenszeri véna.
2023. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keveset ismerek, aki ebből főállásban megél. Keresetkiegészítésnek viszont nagyon jó, ha amúgy is sok időt töltenél a konditeremben.
2023. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi időt töltök ott amíg leedzek de nagyon szeretem motiválni az embereket,húzni hogy ne hagyja abba úgy ezt az egészet szeretem
2023. jan. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!