Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar a pasi?

Szerintetek mit akar a pasi?

Figyelt kérdés
Tanít gimnasztikázni engem és még egy lányt aki régi ismerőse. Vele feltűnöbben szigorúbb nekem azt mondja csak érezzem jól magam, nem akar megbántani vagy nem érdeklem? Néha figyelmen kivül hagy és csak a másiknak magyaráz máskor szembe fordul velem és a szemembe mondja. Volt, h random kérdezgetett tőlem viszont olyan is, h nem értettem mit csinálok rosszul és elkezdi nekem nincs időm kijavítja magát nem számít h melyik verziót csinálom ugyanaz. A lánytól elvárja úgy csinálja mint ő nekem aztmondja adjam önmagam és legyen saját stílusom. Most akkor mi van? A másik csaj mindig sportmelltartóba van és állandóan zaklatja mit tegxek észrevegyen és velem is foglalkozzon? Hogy vonjam magamra a figyelmét?
2023. jan. 20. 20:53
 1/8 anonim válasza:
92%
Fingjál egy nagyot, garantáltan rád fog figyelni.
2023. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudjuk, szerinted gondolatolvasók vagyunk??? Miből gondolod hogy egyáltalán akar is tőled valamit, vagy a másik csajtól? Kicsicsillag gyanítom az edzőnek ez a foglalkozása és nem szeretetből nyomja, rajtatok kívül még heti x lányt treníroz, mégsem szerelmetes mindegyikbe.
2023. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Istenem de ostoba vagy kérdező, ezt fájt olvasni :D
2023. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak én nem értem ezt az idehányt betűhalmazt?
2023. jan. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit ödszevissza írtam, siettem. Röviden bejön és azt kérdem ,hogy érjem el több figyelmet kapjak tőle.
2023. jan. 21. 02:21
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nektek ki nem jön be...
2023. jan. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

El kellene fogadnod, hogy

1. téged majd csak akkor akar megdugni, amikor a másikat már megúnta.

2. nem vagy eléggé tehetséges, nem lát fantáziát benned

3. keress másvalakit, aki gimnasztikázni tanít.

2023. jan. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Nahát, szégyelld magad. Undorító egyik-másik nő, vagy minek definiáljam.
2023. jan. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!