Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetemistaként milyen lehetős...

Egyetemistaként milyen lehetőségeim vannak (egyesületi) sportolás terén?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabban sportolni, de nem tudom, hogy Budapesten, egyetemistaként milyen lehetőségek vannak, amik nem kerülnek horribilisan sokba. Egyesület tagjakénk esetleg? Pont egyetem előtt kezdtem el fallabdázni, azt nagyon imádtam, de miután Pestre költöztem, abba kellett hagynom, mert egyszerűen nem bírtam volna anyagilag. Vannak esetleg pályázatok, vagy lehetőségek egyetemistáknak, amivel olcsóbban tudnék egy csapat részeként sportolni? Szívesen triatlonoznék, és a falmászás is érdekel. Tudtok ajánlani valamit? (egyébként BGE-s vagyok)

2023. jan. 21. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
csak csapatsport vagy egyéni sport is érdekel?
2023. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a squash, a triatlon és a falmászás mind lehet egyéni is, úgyhogy nyilván igen 😃
2023. jan. 22. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
a tájfutást nagyon tudom ajánlani, nem drága és egyetemistaként is simán el lehet kezdeni
2023. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!