Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik okosóra lenne a legjobb...

Melyik okosóra lenne a legjobb választás ha a sport áll a központban?

Figyelt kérdés

Nincs viszonyítási alapom mert ez az első okosórám ami jelenleg is van ( samsung watch 4) samsung telefonom is van így, ezért választottam 1.5 éve ezt.


A sport azóta nap szinten az életem része lett (34/f) ami azt jelenti hogy naponta 1.5-2 órát minden nap edzek 1 nap szünettel hetente.


Mivel viszonyítási alapom nincs így nem tudom hogy pl ez a smasung mennyire mér pontosan vagy mennyivel lehet jobb választás pl egy garmin középdrága- vagy drága óra?


A lényeg hogy a szenzorok amik benne vannak azok a lehetőséghez képest a legjobbak legyenek a piacon.



2023. jan. 21. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak a YouTube-on összehasonlító videók, szerintem jó kiindulási alapnak. Amiket én néztem ott az aktuális Apple Watch muzsikált a legjobban, de a Samsung watch 4 is előkelő helyen végzett. Ha szeretnéd, megkeresem neked a videót, de ha rákeresel a kulcsszavakra is biztosan találsz neked megfelelőt. Scientific health tracking review, valami ilyesmi volt a címe, elég részletes.
2023. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ránézek ott , tok jó ötlet.
2023. jan. 21. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a Samsung Galaxy Watch. Nekem volt 4-es, úszáshoz eddig nekem a legjobb (ha leváltod és úszol véletlenül, tudj erről :D ) és a pulzust is egész jól mérte, bár olykor nagyon rosszul, például kézisúlyzók használatakor elszállt.


Viszont javaslom, hogy nézd meg a közepes/drágább Garminokat, sportos életmódhoz egyértelműen jobb. Bár én pulzuspántot is használok futáshoz, úszáshoz.

2023. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!