Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan iktassam be a fekvőtáma...

Hogyan iktassam be a fekvőtámaszt a mindennapjaimba?

Figyelt kérdés

Ha megcsinálok egyhuzamban 10-et, izomlázat kapok, sajnos eléggé gyenge vagyok jelenleg.


Mit kellene tennem: mennyivel kellene kezdenem, és napi hányszor minimum? És hogyan emeljem a számot?


2023. jan. 25. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csinálj minden este 10-et, növeld 15-ig, majd egy idő után kezdj bele egy második sorozatba a 15 után kis pihenéssel,nmondjuk eleinte 10-et, majd növeld az elsőt 20-ig, aztán a másodikat is, aztán egy idő után jöhet 3 sorozat is, és így tovább.
2023. jan. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Miért kéne beiktatni a fekvőtámaszt a mindennapjaidba? Az csak egyetlen gyakorlat a sok közül. Egyetlen gyakorlattal nem vagy előrébb, plusz az egyoldaldú mozgás egészségtelen. Nem lenne okosabb egy komplex, minden izomcsoportra kiterjedő edzéstervet követni?
2023. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak nyomjad,én minden reggel letolok 30-at,és délután még 40-et. Edzés közben.
2023. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


De jobb lenne. Egyelőre itthon végezhető gyakorlatokat szeretnék csinálni, pl. fekvőtámasz, felülés. Mellette sokat gyalogolok.

Aztán idővel le akarok majd járni a konditerembe.

De egyébként zavar, hogy 10 fekvőtámasz kifullaszt, de az is csoda egyelőre, ha meg tudom azt csinálni.

2023. jan. 25. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem mindennap kell…

Regenalodnis is kell

2023. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!