Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365 önkitiltás után?

Bet365 önkitiltás után?

Figyelt kérdés
Aki kért már önkitiltást Bet365-ről és utána vissza akart menni azt vissza is engedték? Most fog lejárni a fél éves önkitiltástom. Amit én kértem. Államvizsgátam, dolgoztam és inkább biztosra mentem,hogy most ne tudjak fogadni. A feloldás után azonnal vissza lehet menni? Vagy 1-2 nap amíg újra vissza helyezik aktív státuszra a számlát? Mennyi idő a helyreállítási folyamat az ügyintézővel?

2023. márc. 21. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Unibeten kb azonnali volt. Okát kérdezték meg, hogy miért tiltottam ki magam illetve hogy miért akarom újraaktivalni. Kérdezték tisztában vagyok-e azzal, hogy a szerencsejáték függőséget okoz. Bet365n sem lehet sokkalta másképp. Írj nekik aztán kiderul h azonnal vagy 1-2nap..
2023. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is kitiltattam magamat, aztán írtam nekik hogy oldjanak fel, mondták hogy majd x nap múlva lesz az az illető aki ezzel foglalkozik, maj egy csomó kérdést feltett vagy 30 at, majd végül úgy oldottak fel hogy bekorlátoztak, 10 naponként 10 ezret költhettem el max....úgy utálom azt az oldalt, mint a szart, főleg amiket mostanában hallok róla. Unibet a legjobb
2023. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi dagi, nem csak foci van a világon.

oddsportal.hu

2023. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!