Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell elképzelni a szemèly...

Hogy kell elképzelni a szemèlyi edzést? Illetve kondicionáló gépeket is kell használni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemegyek a terembe, mire kezdődik az edzés bemelegítek, az edzés végéig azt csinálom, amit az edző mond, megpusztulok, aztán futok 20 percet. Ezt ismételem hetente háromszor.
2023. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én előrébb vagyok, mivel be sem megyek 😀
2023. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# köszönöm, és hatásos? Gondolom jobban fejlődsz így, mintha egyénileg edzenél.
2023. máj. 14. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
3: igen, egyértelműen hatásos. Ha attól el is tekintünk, hogy egyedül nem is penne bátorságom semmi komolyat csinálni, még akkor is ott van az az előnye, hogy sokkal jobban megdolgoztat, mint én magamat.
2023. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plusz megtanítja helyesen a gyakorlatokat, kijavítja a hibákat, segít helyesen kialakítani a céljaidnak megfelelő edzést, segít helyesen megválasztani a súlyokat, motivál....pár hónapig szerintem minden kezdőnek, haladónak érdemes lenne.
2023. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszomom :).
2023. máj. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!