Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik napi szinten konditerembe...

Akik napi szinten konditerembe járnak, mit éreznek?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdtem el edzőterembe járni futni, és vannak emberek, akik akármikor megyek, mindig ott vannak. Ennek mi értelme van? Be akarnak vágód i valakinek? Miért hiszi magáról som adonisz, hogy ez sokaknak bejön, miközben nekem az ilyen szálkás emberek abszolút visszataszítóak? Lehet egyszerűen csak függnek az egésztől és amúgy sincs jobb dolguk?

2023. máj. 19. 01:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Fájdalmat, lelki és testi fájdalmat.
2023. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Erős testszagot éreznek, miközben fülükbe szökik a fit nesz.
2023. máj. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Vannak akik meg minden nap tévéznek.

Sokfélék az emberek.

2023. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk ez egy hobbi, szeretünk edzeni. A többség egyáltalán nem szálkás amúgy, az emberek többségének pedig bejön az izmos test.
2023. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Elég szomorú
2023. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

miért zavar ez téged?

simán lehet hogy akiket minden nap ott látsz azok versenyzők, vagy a teremben dolgoznak edzőként, vagy csak szeretnek edzeni.

azt se értem miért az az első gondolatod hogy be akarnak vágódni valakinél? :D

a többség egy idő után már nem azért edz... persze mindenki a jobb kinézet miatt kezdi el, de akinél ez az egyetlen motiváció az pár hónap után abbahagyja.


én arra lennék kíváncsi akik edzőterembe járnak futni azok mit éreznek? :D

a természetben ingyen lehet futni, és még az idegesítő adoniszokat se kell nézned.

2023. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, állj le ezzel a mocskolódó stílussal. Ritka undorító dolog így beszélni emberekről akik a sporttársaid, nem ártottak neked semmivel és csak teszik a dolgukat, kitartanak a céljaik mellett, sportolnak nap mint nap.


"miközben nekem az ilyen szálkás emberek abszolút visszataszítóak"

És? Körülötted forog a világ vagy mi? Pont lesz.rjuk hogy neked mi jön be és mi nem. Ha valaki itt nárcisztikus az pont te vagy, hogy minden embert a saját mércéidhez akarsz hasonlítani és aki nem olyan azt mocskolod az interneten. Mondd már el ezt a kigyúrt tagoknak élőben is :) (tudom: sose mernéd)

2023. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Talan mert szeretnek edzeni, erosnek lenni, jol kinezni? 😀 Nekem az a fura ha egy ferfi elvan gyengen, izom nelkul. Amugy lehet, hogy versenyzok nem? Mikor versenyeztem enis 5-6ot jartam. Mar csak 3-4
2023. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt érzik, hogy leszarják, hogy neked mi tetszik.
2023. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Kielégültséget.
2023. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!