Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak cipőt ha...

Mi alapján válasszak cipőt ha szeretnék elkezdeni futni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ajánlom, hogy menj el egy Spuri Futóboltba vagy Nyúlcipőboltba, ahol az eladók segítenek kiválasztani a legmegfelelőbb cipőt számodra. Lehet, hogy drágább árkategória, de legalább biztos kényelmes és minőségi futócipőd lesz.
2023. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a fogyást is írtad, ezért ha lehet, akkor ne fuss túlsúllyal. Találj kíméletesebb mozgásformát, pl úszás. Így nem kell bajlódnod a cipővel sem 😅
2023. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg NE menj nyulcipőékhez, meg semmi hasonló viszonteladóhoz sem!


Nehéz egy ilyen vállalkozást évről évre profittal zárni, csak úgy kivitelezhető hogy gátlástalanul mindenkire rásózzuk a lehető legdrágább cipőt… És eleve hatalmas haszonkulcsokkal dolgozunk.


Egyszerűen az interneten nézz fórumokat, hogy milyen lábra, milyen cipőt ajánlanak az emberek… Ha van egy szimpi, akkor nézz róla YouTubeon reviewkat és annak is nézz utána, hogy az adott cipő méretei mennyire szoktak stimmelni.


Aztán ha megrendelted és hibás vagy nem jó, vagy csak simán nem kényelmes, vissza fogod tudni küldeni minden gond nélkül.


Én 10 éve havi szinten veszek 1-2 új cipőt és legalább 30 alkalommal küldtem vissza, még soha nem volt vele gond… Ezek a giga cégek nem fognak sz@rakodni 1 cipő miatt.


Viszont amikor üzlethelyiségbe akartam visszavinni cipőt, azonnal jött a szöveg, hogy nem rendeltetésszerűen használtam.

2023. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!