Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sosem futottam, hogy...

Ha sosem futottam, hogy kezdjek neki és például mi alapján vásároljak futócipőt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először szerintem kezdj el futni egy-két hétig, hogy meglátsd, szeretnéde-e tényleg ezt csinálni.

Nekem egy sima dechatlonos cipőm van, nem kell a legdrágábbat megvenni, de nem is kell a legolcsóbbat, próbáld fel őket, az a jó, hogyha szinte magától gördít végig a talpán a cipő (szerintem)

2023. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok futóboltban, sportboltban van talplenyomat mérés, ami alapján segítenek kiválasztani a megfelelő kialakítású cipőt. Viszont szeretik az eladók a vevőre tukmálni a drágább modelleket, ami nem mindig indokolt (főleg kezdőknél, hobbiból futóknál).
2023. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!