Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagláshoz melyik gerincvédő...

Lovagláshoz melyik gerincvédő a jobb?

Figyelt kérdés

1, [link]


2, [link]


Az első az olcsóbb, a második a drágább.

Másodikról csak annyit tudok, hogy hőre lágyul stb.. Gondolom azért drágább, mert jobb, stb, de nekem valahogy mégis az első tűnik kényelmesebbnek, úgyértem pl lehet rá öltözni, nyáron nem sülök bele, stb, volt aki azt mondta, hogy az elsőő sz*rt se ér. Vélemények használóktól?


2010. okt. 29. 15:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egyértelműen a 2. Már csak azért is, mert az első motoros gerincvédő és nem lovas. Magyarul lovaglás közben elfog csúszni. De én a helyedben nem a googleban keresgélnék, hanem egy lovasbolt honlapján. Mert azok a gerincvédők mind direkt loagláshoz vannak kifejlesztve, de még is van köztük olcsóbb és drágább is.
2010. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy az első is lovas gerincvédő, és lovas boltban is lehet kapni, és azt is elárulom, hogy nem csúszik el, mert a válladra is kell akasztani, a hasadnál összecsatolni, szóval NEM csúszkál.:) Valami más válasz?
2010. okt. 29. 19:52
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

hogy az első váalszoló is boldog legyen, iylenre gondoltam:)

2010. okt. 29. 20:29
 4/14 Anni97 válasza:

Szia

Én is lovagolok már 5 éve, és szerintem mindenképpen a 2. at használd:D

2010. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De miért jobb az? Nekemvalahogy nem tetszik. Érveltek a boltban, hogy hőre lágyul meg mittudomén, de nekem valahogy olyan nagy puffancs:S Kifejted légyszives, hogymiért?
2010. okt. 30. 15:02
 6/14 anonim válasza:
ne a másodikat válszd mert szerintem nagyon kényelmetlen... én már 6 éve lovagolok és volt már pár csúnya esésem és nekem mindig olyan fajta volt mindt a második vagyis ahhoz hasonló nempont ilyen és az is nagyon jól véd netán ha leesnél sokkal jobban lehet benne mozogni és kényelmesebb is :D
2011. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Most akkro te melyiket választanád?

Amúgy olyanom lett mint a második, hát sokszor volt "szerencsém" kipróbálni mióta megvan:D De szeretem, nekem nem kényelmetlen.

2011. márc. 26. 17:17
 8/14 anonim válasza:
akkor jó ha nem... nemtudom nekem az első jobban bejött mert mind a kettőt kipróbáltam már de persze mindenkinek más jobb...:D
2011. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy félek, hogy bármi bajom lesz, aztán inkább elviselem, meg nem nagyon tapasztaltam a másikat, de ezzel elvagyok. Úgy vagyok vele, hogy inkább ezt viselem el, minthogy bármi legyen aztán, mert amilyen szerencsétlen vagyok, pont én törném ki a nyakam:)
2011. márc. 26. 18:14
 10/14 anonim válasza:

igen igen esni is tudni kell... egyik ismerősöm úgy esett hogy csak lecsúszott és eltörte az orrát :S nekem is már voltak nagyobb eséseim megmár többször is estem fejre lóval de a legnagyobb bajom ami eddig lett az egy agyrázkódás XD

am hány éves vagy?

2011. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!