Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Pilates talajgyakorlatokról...

A Pilates talajgyakorlatokról (kezdő) mi a véleményetek? (Simonfi Ágnes féléről)

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Most csináltam végig, bár régi a kérdés, hátha valakinek segít. Iszonyatos csalódás nekem.


Egy az, hogy jártam már Pilatesre, de ez egy semmi volt hozzá képest. Szerintem a 60-70 éves nagyanyáimra tervezték vagy nem tudom.

Másik az, hogy mikor bemutatja pl. hogy fekve, hogyan tartsd a pozíciót, akkor elkezdi magyarázni, hogy a kezed így úgy tett és akkor jó lesz, de nem tudom, nem volt kamerás ember, vagy mi, hogy a kamera távolról ugyanúgy veszi a dolgot, mint mikor állt, és ezt a részletet egyáltalán nem mutatja, csak ott fekszik, az egészet kitakarja a felhúzott térde, ahelyett, hogy valaki odabattyogott volna és felülnézetből felveszi, hogy akkor mit is csinál pontosan.


Szerintem borzalmasan amatőr az egész videó, ezt ingyen kellene osztogatni.


Mindenesetre nagyon kellemes hangja van, de ez a kezdő talajgyakorlatok ez tényleg nagyon béna lett és kb. nyugdíjas torna nehézségű. Még csak azt sem érzem, hogy átmozgatott volna. A többi anyagára így már nem is vagyok kíváncsi, ez is pénzkidobás volt.

2012. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!