Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Illendő egyedül menni Cyberjum...

Illendő egyedül menni Cyberjump-ba? Vagy valaki esetleg aki eljönne velem?

Figyelt kérdés

Szeretek Cyberjump-ba járni. De csak akkor van lehetőségem, ha épp valamelyik rokon gyermek előhozakodik az ötlettel.


Mennyire lenne fura, ha egyedül mennék oda? Lehet pedónak néznének.

46 éves férfiember vagyok.


2025. nov. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Fura mondatok...
2025. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha voltál már ott, akkor tudod, hogy átlagban milyen korúak járnak oda és mikor. Menj akkor, amikor nem lógsz ki nagyon a sorból. Ha budapesti vagy, akkor van még hasonló hely. Ha kényelmetlen egyedül, akkor neten/facebookon jó pár szabadidő és sport partner kereső oldal/csoport van, ahol előbb-utóbb találhatsz ehhez alkalmi vagy rendszeres társat és a probléma megoldva. Ha nem csak az ugrálás érdekel, akkor kipróbálhatod a falmászást is, vagy a ninja warrior edzéseket például itt: [link]

[link]

Legalább edzés jelleggel csinálnád és értelme is lenne. :)

2025. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2025. nov. 5. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Senki nem fog azzal foglalkozni, hogy egyedül vagy-e és nem néznek pedónak, ha nem adsz nekik okot rá a viselkedéseddel.
2025. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Kinek van kedve túrázni/világot látni? Szeretnék egy kicsit túrázni, de nem egyedül,kell egy társ, akivel megbeszélhetjük merre.. Na persze...

Lakókocsiban vagy sátor-ban? Lehet, olyat csinálni, hogy mondjuk sátrat felépítesz ott alszol kint a pusztán, aztán járni tovább? Valaki csinált már ilyet? Mit tehetek ilyenkor..? Ötleteket várok, köszönöm..

Biztonságos a Kárpátokban futni egyedül?

Itt vagyok a Kárpátoknál, Erdélyben Brassótól nem olyan messze. Nagyon szeretnék futni, mert nagyon szép a táj és szeretnék a természettel ilyen módon összekapcsolódni, viszont úgy tudom hogy Romániában kb. 6000-7000 medve él, ami eléggé aggaszt. Természetesen a túra útvonalon maradnék.

Mennyire veszélyes nőként egyedül sportolni a Városligetben?

Most költözök fel Pestre, kb 10 percre lesz tőlem a Városliget és szeretnék kijárni sétálni/futni, viszont nincs társaságom és valószínűleg lesznek olyan napok, amikor csak sötétedés után tudnék menni. Szerintetek ez így mennyire bevállalható? Esetleg a Margit-sziget...

Napi 80 hasprés, 40 oldal felülés, 40 zsugorfelülés, 30mp plank elég a kockahashoz?

Plusz 60mp ülőtartás és 40 gugolás? Ehhez van egyedül elég kitartásom, végre találtam valamit amit nem adok föl.

Akik egyedül élnek, nem számíthatnak rokonok közvetlen segítségére és reggelenként elmennek kocogni/futni szabad területre, azok hogyan oldják meg a...

Nyilván elég sokan edzőterembe járnak, de itt az a kérdés, hogy akik nem szeretnek kondibérletre költeni, ők mit tesznek? Szomszédot kérik meg értékeik megőrzésére, vagy más megoldásuk van?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!