Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vkit esetleg érdekelne quadoza...

Vkit esetleg érdekelne quadozas és versenyautó vezetése? Nő vagyok és engem nagyon érdekelne de egyedül nem szeretnék menni. Más csajt esetleg érdekelne?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
És mit csinálnátok? Mondanátok egymásnak, hogy most nyomd a kuplungot, te meg húzd a gázt???
ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért baj az neked H nem szeretnék egyedül menni?
ápr. 8. 07:21

Kapcsolódó kérdések:

Miért néznek ki tök ugyanúgy a forma 1-es versenyautók egy korszakban?

Most nézem a brazil nagydíj közvetítését, és így laikusként rájuk nézve tényleg csak a színük más, mintha egy gyártósoron keszültek volna. És emlékszem, hogy ez régen is így volt. Tíz évvel ezelőtt másképp néztek ki, mint most, de a különböző “istállók” autói akkor is nagyon hasonlítottak egymásra.

Milyen márkájú a világ legjobb versenyautója/sportkocsija?

Nyilván a sofőrtől is függ. De úgy értem, hogy melyik autó az, amivel ugyanaz a sofőr a valószínűleg a leggyorsabban fog végigmenni egy adott pályán? Illetve milyen márkájú a világ legdrágább sportkocsija/versenyautója? (Bocsi ha rossz a kategória, és azért is, ha...

Lehetséges hogy egy versenyautót kipróbáljon?

Férjemmel ma beszélgettünk a versenyautókról versenyzésről stb majd mondta hogy a Subaru impresat ( ha nem jól irom Bocsi de aki tudja miről van szó az érti) kipróbálná. Lehetséges hogy valahol Magyarországon lehetőség van arra hogy ha nem is ilyen típusú versenyautót...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!