Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap kondizok 1 órát,...

Ha mindennap kondizok 1 órát, akkor tényleg nem fejlődik rendesen az izom?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor indoklást is szeretnék.
2010. dec. 19. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
attolfügg
2010. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Da puta madre ***** válasza:
Van, akinek ez jön be, van akinek az. Az, hogy milyen gyorsan regenerálódsz, függ az életkortól, addigi edzésmúltadtól, táplálkozásodtól, és pusztán attól is, hogy milyen keményen edzel. Általában 2 naponta szokás edzeni. Ha naponta edzel, akkor mindenképp minden nap másra! Az izmoknak, és magának a szervezetednek jót tesz a pihenés. Ezzel elkerülhető a túledzettség is.
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez kvasokmindentől függ...


Kaja, edzés, pihenés, kiegek...


Szerintem nem igazán tudod túledzeni magad, ha olyan szinten vagy, hogy ez kérdés...

2010. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Da puta madre ***** válasza:
Az igaz, de nehogy már az én lelkemen száradjon....
2010. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Saten ‫҉ ***** válasza:

Ez aztán nagy terv haver :D Mit ne mondjak! Lehet egy héten hatszor is edzeni de nem éri meg. Elsőnek olvass tesztoszteron.hu-t illetve body.builder.hu-t. Aztán állíts össze egy étrendet majd egy edzéstervet. Ha ez megvan akkor írd ide vissza rendesen magát a tervet és megvitatjuk. Ez eddig még csak egy elképzelés.


Hogy miért nem fejlődsz rendesen ha pl mindennap tricepszezel? Mert nincs ideje pihenni (regenerálódni) és nincs az a kaja amivel elérhetsz bármennyi fejlődést.

2010. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem jó ha minden nap edzel kell pihenni is hogy az izom tudjon regenerálódni. én 14éves vagyok haverommal 3nap edzés 1nap pihenő így nyomjuk vagy ahogy ráérünk és egész jól fejlődünk 1és fél hónapja kezdtük
2010. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És hogyha minden másnap? Az jó? Akkor van egy napja pihenni az izmoknak:D Vagy ez nem így megy,és többet kell? Lány esetében:D
2010. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabro válasza:
Ha közben az intenzitást is növeled fejlődni fogsz.
2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clem ***** válasza:

A minden napi edzéshez jó lenne látni is az edzéstervet..?!:)

De nem a legszerencsésebb elképzelés egyébként..főleg ha a megfelelő táplálkozással sem vagy képben..?!

2010. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!