Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A "Narancsbor-Eltuntetos-Proje...

A "Narancsbor-Eltuntetos-Projekt"-be milyen teat vehetnek be "segitsegnek"?

Figyelt kérdés

Mar elkezdtem leepiteni a "karos" kajakat, edzek, szaunazok, bicajozok, uszok :)

Hallottam, hogy vannak gyogyteak amik kuraszeruen fogyasztva segitenek a narancsboros-harcban...ne markat irjatok legyszi, mert nem Mo.n elek, hanem inkabb a nevuket (pl. mittomen csipkebogyo vagy csalan, vagy ilyenek)

Elore is mindenkinek koszi a segitseget!

Bocsi, hogy nem az egeszseg rovatban kerdezeem, de szerintem itt sokkal tobb "hozzaerto" van :)

Koszi :D


2009. jan. 30. 03:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Teától nem megy le a naribőr, infra(!!) szauna, káros kaják leépítése és zsírégető masszázs segíthet! A narancsbőr a zsírsejtek makacs és duci változataiból áll, egy ügyes masszőr ezeket szinte szétnyomja, szétdurrantja. Sokat segíthetsz magadon azzal is, ha tusoláskor a szappanos- tusfürdős csúszós kezeddel erősen masszírozod a kritikus pontokat. Én masszázs során éreztem, hallottam (nem kellemes!!!) ahogyan szétpattant némelyik.

Olyan tea van csak, amely az anyagcserédet felturbózza kicsit, de alig-alig hatásosak. Aerob edzés és naponta többszöri, kevés táplálkozás erre a célra sokkal jobb!

Sok sikert! :)

2009. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem zárkózok el a gyógynövények elől, de még nekem sem használt belsőleg semmmi.

Sok mozgás, és én is kipróbálom a masszázst :D

2009. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp valami kínai méregtelenítő teát!De sok szénsavmentes ásványvíz és mozgás is kell!
2009. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!