Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kombinált kondigéppel,...

Egy kombinált kondigéppel, amiben van mellgép, lábgép, fekpad és hozzá nyilván egy hosszú és 2 rövid rúddal + egy futópaddal érdemes edzeni?

Figyelt kérdés
Miben tudna egy konditerem többet adni?Vagy esetleg ez is elegendő lehetne a haladáshoz?A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jan. 9. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Abban,hogyha már elmész a teremig,akkor valószínűleg edzeni is fogsz.

Akárhány embernél láttam otthon kondigépet,szoba bicajt,arra használta mindenki,hogy rá teregette a ruhát.

Másra nem is jó és antiszociális is.

2011. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Ha nekem volna, most is azt nyomnám itthon. :D
2011. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ja,kb 2 hónapig:).
2011. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
81%
Ez hülyeség lehet otthon is edzeni... aki olyan az a terembe is meg fogja unni, aki pedig olyan az otthon is tisztességesen fog edzeni. Természetesen lehet ezzel a géppel eddzeni de kérdés, hogy van-e rajta hátazós rész, illetve scott pad... Nem lehetetlen ez már több mint a semmi. De a futópadod dobd ki a retekbe rendesen az utcán fuss
2011. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen van Scott pad és vállazós is.1 haverom is eljönne heti 3 alkalommal.Edzéstervet meg egy ismerősöm-aki komolyabban testépítő-adna nekem.Igazából,az utcánk végében van egy jó terem,de 6-7 körül van egy havi bérlet azt hiszem,de ha belegondolok kifizeti az ember pár év alatt az árát.
2011. jan. 9. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint pár év alatt kifizeti az ember egy kondigép árát.A másik dolog az,hogy miskolci vagyok szóval szabad téren futni necces lenne az állandó szmog meg kóbor kutyák stb. miatt.Sokat voltam vidéken és tudom,hogy ott ez könnyebben kivitelezhető lenne.
2011. jan. 9. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!