Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egy ilyen...

Mit ajánlotok egy ilyen testfelépítésű embernek? Ti hogy csinálnátok a helyembe hogy igazán fejlődhessek?

Figyelt kérdés
Lassan 18éves leszek. Kb 90kg és 200cm magas. Átlagos testalkatú a magasságomhoz képest, hosszú karok, lábaim vannak. Valamilyen szinten vékony is vagyok meg nem is, ezt úgy értem hogy derék tájékban van egy kis zsírfeleslegem. 2 évig kosárlabdáztam amit sajnos tavaly, anyagi okok miatt abba kellett hagynom. Már tavaly év elején is elkezdtem edzegetni mivel van fekpadom és megfelelő súlyzókészletem. Táplálkozásom nem megfelelő, pedig tisztában vagyok vele hogy mit hogyan kell ennem hogy eredményt érhessek el, de nem gondoltam volna hogy minderre ilyen sok pénzt kell fordítani:O Jól van, ezt nem is veszem figyelembe, mivel ha dolgozom mindent elérhetek amire szükségem van. Tudom hogy nem vagyok valami gyorsan fejlődő alkat, ezt sokszor már tudomásomra is adták, de úgy gondolom hogy kellő kitartással mindent el lehet érni és semmi nem lehetetlen! Azt szeretném tőletek kérni hogy próbáljátok már beleélni magatokat a helyzetembe, és tippeket, tanácsokat adni hogy hogy induljak el a "testem építésében"! Köszönöm hogy elolvastad és válaszolsz!
2011. jan. 21. 21:30
 1/3 Da puta madre ***** válasza:

Helló!

Arról, hogy költséges, azt gondolom, nem költségesebb, mint más sport. A kaja sem, mert nem pluszban költesz a mostani kaja mellé, hanem az helyett mást veszel. Én pl nem költök felvágottakra,kenyérre, cukrokra, üdítőkre, kávéra..... Ezt a pénzt másra költöd, ami szolgálja a testépítést, és egészséges is.

Érdemes sokat olvasnod a témában, táplálkozásról, edzésekről. addig csinálj átmozgató edzést. Jó ha keresel magad mellé egy társat, akivel segíthetitek egymást edzés közben.

Biztos lesz még sok jó hozzászólás, sok sikert!

2011. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Da puta madre ***** válasza:

Pár olvasnivaló:

[link]

[link]

www.body.builder.hu

2011. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ Da puta madre !
2011. jan. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!