Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova adjuk a steroidot?

Hova adjuk a steroidot?

Figyelt kérdés

Így egyszerűen, hogy megtalálja még akit érdekel. Én eddig a combomba adtam, oldalt valahol, az izom közepébe. Beszúrás után mindig visszaszívom, ha levegős akkor tuti, úgy tudom. Ha vér jön, újra kell bökni. Nem játék!

A kérdés igazából az, hogy hova adva fejti ki leginkább a hatását a készítmény?


2011. jan. 29. 19:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
44%

Az agyadba.

csak azok használnak ilyet akiknek nincs kitartásuk és akaratuk normális izomzatot építeni.Érdekes az én barátom sosem használt ilyet mégis szép eredményt ért el.

2011. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez a tipikus sztereotíp böfögés. Köszönjük emese.
2011. jan. 29. 19:07
 3/14 anonim ***** válasza:
nem leszarom, hogy hova szúrod? kit érdekel?
2011. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
38%

Jajj de komolyan ha már annyira értessz a dolgokhoz,nehogymár Gyakorin kérdezősködj erről

:DD

Ez olyan fail

Nézz már utána,Google a barátod,ha már elcseszed magad csináld jól.

Többet nem fűzök hozzá,de ez még kikívánkozott.

2011. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lin... nem sokat dob róla a google. Ez eszmecsere akar lenni, valamennyire hozzákonyítókkal. Ha nagy difi lenne, hogy hova bökjük (váll, fenék, etc.) , akkor tudnék róla. Ez így csak érdekesség. És ha hiszed, ha nem, vannak itt nálad hozzáértőbbek is az ügyben, nekik kellene válaszolni...


...NEM ILYEN LESZAROM alakoknak 2. kommentelő

2011. jan. 29. 19:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Szteroidokat normális körülmények között nem a lusták és kitartás nélküliek használnak,hanem akik olyan szinten vannak hogy kox nélkül már nem tudnak fejlődni és versenyzők!

Utálom hogy leszólják a koxolókat(versenyző testépítők)pedig azt se tudom hova kell szúrni! Bocs az off-ért

2011. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
55%

Már rég nem élük normális körülmények között ha feltűnt volna,agyba főbe szúrja mindenki magát.

Ha testépítő(komoly) lenne a kérdező szerinted itt érdeklődne?

Tényleg nem kötekedésből.

2011. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, valahol a a segged körül kell beadni. Nekem volt egy ismerősöm, aki régebben szúrta magát(már leállt vele), azt mondta, hogy van ott valahol egy háromszög alakú rész, ahol nincs izom, és oda kell. De lehet, hogy rosszul tudom.
2011. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, majd az megmondja hova add. Itt akarsz hozzákonyítókkal csevegni? barom...
2011. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Izomba kell mindenképp! :)


Lin, bocs, de hülye vagy mint f*sz... Nem tartalak annyira, hogy megmagyarázzam miért, így ez neked szól ugyan, de nem miattad. Írtam pofozzalak föl, hogy ez érdekesség, esetleg eszmecsere a dologról. Szerinted a koxot honnan veszem? Patikából, tescóból? Hozzájutni se tud mindenki, nem hogy töke legyen magába csűrni egy 22-es 4cm hosszú tűt 2 naponta, hogy magába injektáljon 2ml kiba*ott mód csípős cuccot. Ez nem vagi, ez a valóság agyatlankám. Agyba-főbe a kreatin meg a napozim meg a többi tömegnővelő megy, amit lenyelsz, nem szúrod. Rálátás, tudás stb. nélkül a ***** anyukádnak puffogtasd a pofád. Senki nem kiváncsi rád. Tegnap regisztráltam erre az oldalra (és láttam először), ne tudjad már kik járnak ide ok? Ja és a másik kérdésemben pont ezen ampullákról beszélgettem itt pár emberrel. Csak azért lett külön kérdés, hogy aki autodidakta módon elkezdi a dolgot, legalább legyen találata googleben. Ilyen rosszérzésű, bunkó, koxos jöttment vagyok. De Te...

2011. jan. 30. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!