Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A koncentrált bicepszezést...

A koncentrált bicepszezést állva vagy ülve hatásosabb csinálni?

Figyelt kérdés
Arnoldot láttam koncentrált bicepsz gyakorlatot végezni. És kíváncsi voltam rá hogy állva jobb mint ülve? Vagy állva csak az igazán nagy darabok csinálják?
2011. febr. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

ki kell tapasztalni.

nekem állva jobb.

2011. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ha jol csinalod mind a ketto hatasos(nalam igy van)igaz hogy ez mindenkinel mas de szerintem 1forman hatasos ha helyesen vegzed.
2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a koncentrált bicepsz gyakorlatot ált. ülve végzem előre hajolva, a könyököm pedig a térd mellett van, DE fontos, hogy nem támaszkodik a térden, a másik kézzel tamászkodom. Egyebként remek kis bicepsz gyakorlat.
2011. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor én eddig nem jól csináltam:) A Body.Buildertöl tanultam meg a gyakorlatokat és ott támasztva van.
2011. febr. 4. 09:22
 5/6 anonim válasza:
+ lényeges hogy a könyököd ne mozduljon a gyakorlat közben és vállból ne húzz bele! (én voltam az előző)
2011. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha kitámasztom akkor csak arra kell oda figyelni hogy ne vállból huzam. De ha nem támasztom ki akkor a könyökre is oda kell figyelni, az úgy meg picit nehezebb, de megoldható.
2011. febr. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!