Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzés utáni fehérjének van...

Az edzés utáni fehérjének van valamilyen káros hatása?

Figyelt kérdés

2 éve edzek,eddig csak természetes módon vittem be fehérjét,de most szeretnék kipróbálni valamilyen fehérjét.


Nagyon egészségtelen dolgok ezek?


Nem akarom "felpumpálni" magam,csak valamilyen alapvető fehérjére gondoltam.


Scitec 100% Whey Protein Professional-ről mi a véleményetek?


2011. febr. 13. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

legkárosabb, hogy meghalsz. semmi más káros hatása nincs.

könyörgöm legalább keress rá, csak egy kicsit...

2011. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
leesik tőle a f*szod!Kihullik a szemed és a májad füleden fog kifolyni.Aztán a veséd kitolja a gerincoszlopodat az orrodon és kettétöri a hátadon.
2011. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bix ***** válasza:

ez érdekes kérdés. az édesítőszerek pl sokak szerint nem tesznek jót, de én még nem láttam meghalni tőle senkit, az egy egészen kellemes fehérje, nyugodtan eheted.


edzés után azért tolj rá még szénhidrátot is, maltodextrin, dextróz aka szőlőcukor, vagy ezek keveréke.


ezek a turmixok edzés után azért jók, mert a kimerült raktárokat gyorsan töltik vissza, gyorsan szívódnak, és a szilárd ételeknél jelentősen koncentráltabb formában tartalmazzák a szükséges tápanyagokat. én még valami vitaminnal megfejelném ezt a koktélt, aztán 30perc 1 óra között újra szilárd tápanyag ahogy hazaérsz.


sok sikert jó edzést:D

2011. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elvileg nem károsak, de én sem fogyasztok ilyeneket, mégiscsak mesterséges dolgok.
2011. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bix ***** válasza:

ma 10:57


az a baj hogy egy bizonyos szint után nem nagyon tudsz nőni nélküle, vagy brutális mennyiségű szilárd ételt kell bevinni, amitől akkora beled lesz mint egy hordó:D megoldható, de necces, plussz rengeteg idő lenne ennyi kaját elkészíteni... ez így sokaknak kényelmesebb

2011. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

egyél uránt mert az természetes!

Amúgy áruld már el idióta barátom hogy a fehérjében mi a mesterséges?

2011. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem tudja, mert lóf*szt nem ért hozzá, csak annyit, hogy: "műanyag dobozban van, tehát mesterséges, biztos az, ez mesterséges.."
2011. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csirke,tojás,túró ártott már meg valakinek?ez full természetes fehérje,azért csinálják porba,mert könyebb a fogyasztása,hamarabb felszívódik.Ugye könyebb meginni 1 kis turmixot,mint megenni 100g csirkét edzés után. [link] olvasd el.
2011. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szimbiózisban kell élned egészen halálod napjáig a fehérjével!
2011. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanolyan fehérje. Nem kötekedésből, de miért van az, hogy csak kb. a napi fehérjebevitel felét ajánlott így bevinni, mert megterhelheti az emésztőrendszert stb?
2011. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!