Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok és 174 cm...

Santiego007 kérdése:

15 éves fiú vagyok és 174 cm és 85 kg. Mióta elkezdtem járni konditerembe az oldalamon a csípőmnél megjelentek csíkok mint ami a terhes nőknél szokott lenni. A túlsúly végett van ez vagy a megerőltetés végett vékonyodott így el a bőröm. Mitőllehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szió! ne aggódj, idővel el fog halványulni. Én amikor hirtelen fogytam sokat, akkor infraszaunába jártam, hogy ne legyek "csíkos", és be is vált.

Most terhes vagyok, nem szaunázhatok, csíkos is lettem, majd szépen el fog múlni a szaunától, nem tökéletesen, hanem be fog halványulni. Sajnos nincs az a csodakence, ami tökéletesen eltüntetné.

2009. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! A túlsúlyod miatt alakult ki és a növés miatt is. Vízszintes vagy függőleges? Ha az előbbi, akkor növés, ha utóbbi, túlsúly. Azért csak most látható, mert ahogy fogysz, kevésbé feszül a bőröd és összébb megy egy kicsit, akkor pedig jobban látható. Striáknak hívják ezeket a csíkokat és ha nagyon zavarnak, akkor vegyél gyógyszertárban vagy vmelyik drogériában stria elleni krémet. Teljesen eltűnni sajnos soha nem fognak (sajnálom, ez bizony rossz hír:( ), de halványodni fognak. Ha tovább fogysz a konditól, akkor is használj ilyen krémet, hogy jobban tudjon regenerálódnia bőröd. Mivel nagyon fiatal vagy, még sokat javíthatsz rajtuk, később valószínűleg nem is lesznek feltűnőek, alig fognak látszani! További sok sikert és kitartást a kondihoz!
2009. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi szépen,nagyon sokat segítettetek.
2009. febr. 14. 19:25
 4/4 anonim válasza:

én 151,5 cm vagyok és 54 kg.Szerintetek nagyon kövér?

ui:nekem is vannak csíkok a csípőmön,meg a combomon,de mindenhol függőleges.,de mitagadás a hasam az nem kocka...xD

sztetek ez baj?:

2010. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!