Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a géppel...

Szerintetek ezzel a géppel tudom erősíteni a combom, a fenekem meg a vádlimat?

Figyelt kérdés

Szeretnék izmosabb lenni, izmot építeni a fent említett területekre,mert elég vékonyka vagyok. Szerintetek jó ez a gép erre,vagy inkább a konditermet javasolnátok?

[link]


2011. ápr. 2. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Konditerem is jó, mondjuk pont egy comb, meg fenék erősítéséhez egy nőnek nem elengedhetetlen egy konditerem. Kitörések, guggolások súllyal otthon is elvégezhetőek. Ezt a gépet meg hagyd a fenébe.
2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:
sz@rt se ér ez a gép. egyetértek a fennebb szólóval, konditerem, de otthon akár guggolás kitörés, vádlira meg végképp elég az elején a saját súlyod is meg egy lépcső amin fel tudod magad tolni... kajára kell figyelni, mert ha nem eszel eleget, az izom se fog nőni
2011. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vászilíj Zájcev válasza:
Ez semmire nem jó, arról nem is beszélve, h megveszed kedden és szerdától rá sem állsz...
2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D akkor a gép marad,ahol van... :D
2011. ápr. 2. 23:20
 5/6 anonim válasza:
A munkatársam barátnője megvette és ahogy kipróbálta,utána már nem bírta csinálni és vagy vissza küldték vagy eladták utána már nem emlékszem,de mondták,hogy nagyon durva és nem lehet bírni csinálni:S Pedig ő azért mondhatni kitartó ilyen téren,de mondom nem sokáig bírta ezt:) Amúgy én is meg akartam venni,de ezután lemondtam róla.
2011. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is,teljesen,mondjuk nálam azért volt kérdés,hogy ezt vegyem-e meg,vagy konditerem,mert oda a bérlet 6-8000 egy hónapra,ez meg 13... végül úgy döntöttem,a konditerem az egész testet átmozgatja,ezt a bigyót meg hajlamos lennék tényleg az első 3 használat és kezdeti lelkesedés után az ágy alá tolni. :D
2011. ápr. 3. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!