Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, elég sokat,...

Fogyni szeretnék, elég sokat, minden második nap itthon ellipszis tréneren 40-60 percet edzek pulzusmérő óra segítségével zsírégető tartományban, egyelőre még nem indult be a fogyás 1 hónapja csinálom, milyen más edzést, tornát ajánlanátok még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] itt mindent megtalálsz.
2011. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az aerob edzésed korrektnek tűnik így elsőre. Én a hibát az étrendben keresném. Van étrended? Megfelel súlycsökkentő diétának?

2011. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KAJA KAJA KAJA KAJA KAJA KAJA!!!! Minden azon múlik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül max az állóképességed javulhat.

Ha diéta nélkül akarsz testzsírt csökkenteni,akkor edz napi 2x1.5-2 órát.

2011. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én minden nap elliptikus trénereztem 60percet. Persze ehez diéta is társult. Már az első héten jócskán beindult a súlyvesztés.Csak olvadt lefelé mint 40fokban a jég. Mára már,elértem a tökétetes alakot, 33kg-al vagyok könnyebb mint mikor elkezdtem. Szóval a hibát ne az elliptikus trénerben keresd.

Jól számítsd át az étrended!

2011. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A faszt! Nem minden a diétán múlik! Csak neked már lehet annyira elhaltak az emésztő bolyhaid (tuti nem bolyhnak hívják de valami ilyesmi) akkor nem tudsz rendesen megemészteni egy kaját! A sportolástól meg nem javul! Tehát én azt ajánlom hogy tényleg vegyél a bio tékába ilyen emésztő segítő cuccosokat! Sokat segít! Gondolj egy kolbászra! Az is hasonló mint a beled! Tehát a kaja neked fontos de az nem igaz hogy csak az a fontos! Én is fogytam 13 kilót azzal hogy a kajából ugyanazokat ettem! Csak én mivel kicsi voltam még nem volt ilyen szär a belem mint neked! Lehet nem a küszöböt kéne enni meg hozzá hasonlókat!:D
2012. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, nincs konkrét étrendem csak próbálok odafigyelni mindenre... de nehezen megy sajna

...sőt akaraterő nulla :((

2012. aug. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!