Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft fegyver márkák?

Airsoft fegyver márkák?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? UHC, STTI, CyberGun
2011. ápr. 19. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor mondom:


Tokyo Mauri (jaopán, alap)

Cklassic Army (HongKong)


aztán két olcsó

Jing Gong (kinai)

Cyma (kinai)


van még egy pár de ezek a legisrmetebbek itthon


cybergányt és egyéb szarokat gyorsan feljtsd el

2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az cybergun sem rossz márka ,csak épp más fegyókat csomagol át és ad drágábban:D vannaka jóbbféle márkák:Dboys/boyi(m4-et náluk érdemes venni)/kalash(jó ak-ákat gyárt,Classic army ,Cyma,A&K,G&G,Jing Jong-ezeke szóbajöhető márkák ezek minősége üti meg a megfelelőt

de van pl a Systema,Tokio maruy ,King arms ezek a felső kategória de ezek nagyon drágák

2011. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Így bizony, ahogy az előttem szólok írták.

Válogathatsz minden márkából, de jól meg kell gondolni.


Ha M4/M16-ot akar az ember venni, akkor a legajánlottabb a Dboys(Boyi), ők értenek ehhez és árban sem vannak elszállva, sőt még a teljes fém (kívül-belül) fegyvereknek is nagyon elfogadható az áruk.

A CYMA-nál egyik gyártó sem gyárt jobb AK47-eseket, ők erre speckózták magukat. De ha jól tudom az MP5-jük is kiváló.

A Jing-Gong egy olcsóbb kínai gyártó, viszont a fegyverekkel nagyon ritkán van gond. Én majdnem 2 éve használok egy G36c-t ettől a gyártótól és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem kellett eddig semmit sem cserélni benne azért mert elromlott volna, csak tuning szempontból volt átalakítás.


A Tokyo Marui az NO.1-es gyártó, a legdrágább és legjobb fegyvereket dobják a piacra. Bár némelyik fegyverük nem is olyan drága. Még a kiegészítők is borsosak. :)


A Classic Army is a jók közé sorolható, ez sem olcsó, viszont nincsenek gyári gondok a fegyókkal, ajánlott ez is.


A többit már nem igazán ismerem mert én csak ezek között szoktam válogatni.

Ezekről tudok jókat mondani. :)

2011. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!