Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassú futás, kocogás az jó...

Lassú futás, kocogás az jó zsírégető mozgás? Erősítő gyakorlatokkal elérhetem, hogy izmosodjak is?

Figyelt kérdés

Legalább 30percet gondoltam naponta kezdésnek, később többet, gyorsabban.


Emellett heti 3x erősítő gyakorlatok.


Ezzel elérhetem azt, hogy a zsír lemenjen rólam és izmosodjak, formálódjak kicsit? Tehát zsírégetést és izmosodást egyszerre?


Persze megfelelő kajával, de ezt most hagyjuk, a mozgásra lennék kíváncsi.


20/N


Köszönöm


2011. ápr. 27. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A zsírleadás és az izmosodás két ellentétes folyamat, és a kaján múlik főleg. Szóval nem tudsz egyszerre izömtömegnövelő és zsírcsökkentő diétán lenni.


A kocogás, futás jó zsírcsökkentő diéta alatt abszolút.


A kaját meg hagyhatjuk, de én általában azt látom itt 99%-ban, hogy aki azt mondja, hogy rendben van a kajája, annak egyáltalán nincs rendben. Márpedig azon múlik minden :)

2011. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


A zsírégetés miatt egy idő után sokkal definiáltabbak, láthatóbbak lesznek az izmaid, így izmosabbnak fogsz tűnni. Ennek ellenére zsírégetés alatt nem fogsz plusz izomtömeget építeni, csak a már meglévőt teszed láthatóvá!

Ha ez a célod, akkor diéta+aerob+súlyzós edzés.

2011. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TOMAtm ***** válasza:
igen jól irtad és az elöttem hozzászólók is jókat mondtak.sok sikert,minnél több szép formás 20 éves lányt szeretnénk látni elhízott kis hazánkban.Hajrá!
2011. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!