Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, ha fogyás...

Miért van az, ha fogyás céljából elkezdek sűrűbben tornázni, akkor szinte teljesen leáll az emésztésem?

Figyelt kérdés
Mit lehet ez ellen tenni?Egyébként mellette ugyanúgy étkezem, szóval nem azért mert annyira nem eszek, hogy mindent felhasznál a szervezet.
2011. máj. 10. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nálad mégis mit jelent, hogy teljesen leáll az emésztésed?

2011. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
a kardió diéta mellett anyagcserelassulást okoz.kevesebb kalóriából tartja fent magát a szervezet,többet próbál hasznosítani a kajából amit adsz neki.
2011. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
aczél : az emésztés teljes leállása azt jelentni,h a kukoricás pizzát nem csak kukoricás sz@rnak látod a wcben,hanem kukoricás pizzának!
2011. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem, akkor valószínűleg rosszul fogalmaztam.Sem kukoricát, sem pizzát nem látok a WC-ben, mert nem megyek WCre...

És mit lehet ellene tenni?

2011. máj. 11. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

amíg élsz addig működik az emésztés, (illtve ha nem az elég nagy betegség, ezért kérdeztem rá)

normál diéta mellett ami napi 1200-2000 kcal energiabevitel kell hogy legyen "kimeneteli anyagod" már ha be is megy.

ha nincs, ráadásul napokig, az a szervezeted egészségestől eltérő működése, méghozzá nagyon eltérő.

én lehet felkeresnék egy orvost. illetve ha jól lennék akkor nem, de gyanús hogy az a kiló étel amit megeszem, hol raktározódik ~100%-bennem?

és ez a kérdés most Rád pont igaz. a szárazanyag amit beviszel nagyrészt kijön, mégis mennyit eszel? mondjuk tömegre?

2011. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!