Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy evezőpadot...

Szeretnék egy evezőpadot venni, de nem tudom, hogy melyik a jobb, sajnos nem értek az ilyenekhez? (Lent. Bőv)

Figyelt kérdés

Főként a combra,és a hasra,és hátra szeretnék gyúrni,de nem tudom melyik lenne a jobb?

[link] ez

[link] vagy ez?


a márkát stb-t ne nézzétek,mert nem zeket venném,hanem másmilyet,ezek csak példák!Légyszi segítsetek!Köszönöm,hogy időt szántatok rám!


2011. máj. 12. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ilyen már van...csak nem így néz ki,hanem az ajtó keretéhez van téve egy ilyen rúd szerű...de nekem most evezőpad kell...:))
2011. máj. 13. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki már kérdezte ugyan ezt és akkor is azt válaszoltam neki hogy ezt : [link]
2011. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 15. 15:23
 5/9 anonim válasza:
nekem olyan van mint az első (a linkek közül) azt hiszem a márkája Ketler! nekem nagyon bejött, az a fajta azért jobb mert több pozícióból (ülve, vagy felette állva) lehet húzni, így valamikor comb-kar izomra dolgozol, van amikor csak karra. Nekem még adtak is hozzá egy kis könyvet ahol leírták hogy milyen pózban milyen izom dolgozik!
2011. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És neked régóta megvan? Nem megy hamar tönkre a sok huzogatástól?
2011. máj. 15. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően sose mennek tönkre, mint bármi más , ha helyesen használjuk és nem dobjuk le pl a 10.ről a földre akkor nem lesz baja.
2011. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 16. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Már egyszer válaszoltam, de ilyet vegyél :

[link]


vidivel:

http://www.youtube.com/watch?v=I7DC4UyARVs&feature=related

2011. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!