Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nő isten igazából mennyire...

Egy nő isten igazából mennyire "gyúrhatja" ki magát?

Figyelt kérdés
Most ezen azért gondolkoztam el hogy vannak ezek a testépítő nők(brutál rondák) na most azoknak sincs valami nagy karjuk pedig tolják rendesen a növekedési hormonokat meg a mit tudjamén miket. Viszont ha a férfit nézzük naturálon teljesen eléri a maximumot, úgy jóval nagyobb mondjuk a karja mint egy testépítő nőnek
2011. máj. 13. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:

for example: [link]

ekkora karom még nekem is van

2011. máj. 13. 18:53
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok valami nagy kondis csávó
2011. máj. 13. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetne nagyobb karjuk,de az arányok sokkal fontosabbak,mint a méret.

Szóval ha a képen lévő bigének akár 5cm is nagyobb lenne a karja,lehet már levonnának érte versenyen rossz arányok miatt.

2011. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2011. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ekkora izmai még vin dieselnek is vannak
2011. máj. 13. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnézném neked mekkora karod van 75 kilósan leszálkásítva...
2011. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eltaláltad mert egyébként 75kg vagyok
2011. máj. 13. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudna sokkal nagyobb izmokat felpakolni. Valami súlyemelő csaj (igazából fekvenyomni láttam csak) kábé 50-es karokkal nyomta a 200-akárhány kilókat, viszont ehhez úgy is nézett ki mint egy bölény.
2011. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!