Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A paintball és az airsoft...

A paintball és az airsoft nagyon fáj ha eltalál? Olvastam, hogy lila foltot hagy. Akkor csak annyira fáj, mint mikor bevered a lábad az asztalba és másnap lila lesz, vagy annál is jobban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tűröm túl jól a fájdalmat szerintem, de nagyon kiszeretném őket próbálni (főleg a paintballt) Viszont most nagy parám, hogy mennyire fáj.

Tudom, több ilyen kérdés is volt már, de félek, úgyhogy nekem is válaszoljatok lécci :)


2011. máj. 22. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
airsoftot nem tudom de a painballt úgy képzeld el mint ha egy bőr labdával eltalálnának, de a ruha sokat tompít.
2011. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, többször találtak már el bőrlabdával, de azt sose neveztem volna fájdalomnak. De még lila folt se maradt. Biztos hogy paintball-oztál? :P
2011. máj. 22. 11:53
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
senki nem mondta hogy olyan borzalmas, foltot akkor hagy ha közelről talál el és ha nincs rajtad ruha.
2011. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy hallottam, hogy a paintball az nagyon fáj, bár azt még nem próbáltam. Az airsoft meg attól függ, milyen fegyverrel, milyen távolról és hol találnak el. Ugye ott is kell vmi védőfelszerelés, mondjuk, hogy a szemedet védd vagy ilyesmi. Én egyszer a tesómmal hülyéskedtem, hogy felvettem sok pucslit és majd a hátam közepére lő egy ak-47-essel (mármint airsoftos) kb. olyan 3-4 méterről, hogy megnézzük úgy is érződik-e, de a seggemre lőtt, amit ugye csak a nadrág védett. na az eléggé fáj, be is dagadt meg minden, de hát nem olyan közelről szoktak lőni:D
2011. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a paintball találat okozta fájdalom több dologtól is függ. Szétdurran-e a golyó, távolság, hol talál el, mennyi ruha tompítja, stb. Egyébként AKKOR amikor eltalálnak nem is fáj annyira, az adrenalin miatt lehet, hogy észre sem veszed. Ellenben másnap és harmadnap szép foltok jönnek elő:)
2011. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, kicsit megnyugtattatok. Majd megpróbálok jó távol maradni a fiúktól :P
2011. máj. 22. 12:00
 7/18 anonim ***** válasza:
11:57 vagyok. Én is lány vagyok, és kb olyan 14-15 évesen airsofzhattam:)
2011. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor vegyél fel mellvédőnek valamit, mert titeket kicsit érzékenyebben érint ha mellbelőnek.
2011. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Olyan szinten fölmegy játék közben az adneralinod, hogy nem hogy fájdalmat nem érzel, van, hogy észre sem veszed, hogy eltaláltak.
2011. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
A paintball találatok komoly sebeket is okozhatnak, még ruhán keresztül is. Tapasztalat.
2011. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!